X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۰
دی ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

8 نمونه از اتاقهای کوچک هتل با حداکثر کاربری

هر کسی که لاقل یک بار سفر کرده باشد متوجه خواهد شد که برای مسافران طبقه متوسط هتل فضایی برای وقت گذراندن و لذت بردن نیست. در واقع هتل ها در فضاهای توریستی و باقیمت های مناسب ، فضاهایی هستند که با اتاقهای کوچک هتل از میهمانان پذیرایی می نمایند. این هتل ها در حقیقت برای […]

هر کسی که لاقل یک بار سفر کرده باشد متوجه خواهد شد که برای مسافران طبقه متوسط هتل فضایی برای وقت گذراندن و لذت بردن نیست. در واقع هتل ها در فضاهای توریستی و باقیمت های مناسب ، فضاهایی هستند که با اتاقهای کوچک هتل از میهمانان پذیرایی می نمایند. این هتل ها در حقیقت برای مسافران به معنای ( حمام ) و ( محل خواب ) می باشد. تا زمانی که یک هتل این نیازها را به نحو مطلوبی بر آورده سازد مشکل دیگری وجود نخواهد داشت.

در این نمونه ها گروه گزارش معمار 8 نمونه از اتاقهای کوچک هتل را جمع آوری نموده که علاوه بر برآورده ساختن نیازهای اولیه یکم مسافر به نحوی طراحی شده است که عملکرد بهینه ای داشته و فضا را در نهایت کاربری قرار دهد. از این ایده ها به عنوان ایده های طراحی برای فضا های کمجا یاد میشود. شما میتوانید با تطبیق این نمونه ها و ایده ها با فضای زندگی خود نمونه هایی از این فضا ها را حتی در منزل مسکونی خود تجربه نمایید. فضاهایی مانند اتاق خواب والدین و یا حتی منازلی با متراژ بسیار کم که عموما در شهر های بزرگ ایران نیز در حال گسترش میباشند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر پروژه ها