X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲۷
دی ۱۳۹۵
 • ​ . پروژه های ایرانی ., تجاری, هتل و اقامتی
 • بدون دیدگاه
ایمیل به دیگران

name

مجتمع تجاری – تفریحی لاله پارک – تبریز

مجتمع تجاری – تفریحی لاله پارک در شمال شرق تبریز از جمله مجتمع های تجاری – تفریحی شمال غرب کشور است که با استقبال خوب مردم مواجه شده است. در این مجموعه مشارکتی که با سرمایه گذاری مشترک شهرداری تبریز و بخش خصوصی احداث شده است، برندهای مطرح ترکیه کالاها و اجناس خود را مستقیما […]

 • نام پروژه لاله پارک تبریز
 • مکان پروژه تبریز
 • کارفرما شرکت لاله پارک ترکیه
 • مساحت 90000 مترمربع
 • کاربری تجاری – رفاهی – خدماتی
 • وب سایت www.mihanbana.com

مجتمع تجاری – تفریحی لاله پارک در شمال شرق تبریز از جمله مجتمع های تجاری – تفریحی شمال غرب کشور است که با استقبال خوب مردم مواجه شده است. در این مجموعه مشارکتی که با سرمایه گذاری مشترک شهرداری تبریز و بخش خصوصی احداث شده است، برندهای مطرح ترکیه کالاها و اجناس خود را مستقیما عرضه می کنند.

lalepark- archreport 13

مرکز تجاری لاله پارک ۶ طبقه ، پارکینگ با ظرفیت ۸۰۰ دستگاه خودرو در زیرزمین دوم و پارکینگ روباز با ظرفیت ۴۰۰ دستگاه خودرو در محوطه بیرونی هتل ، پیش‌بینی و احداث ۱۴۰ باب مغازه در مجموعه تجاری و خدماتی هتل با مساحت‌ها بین ۴۰ تا ۲۵۰ مترمربع ، وجود ۱۶ مجموعه فست‌فود در طبقه فوقانی هتل ، ۱۲۰۰ متر فضای بازی برای کودکان ، یک سینمای ۵ بعدی ، دو سینمای ۱۲۵ نفره ، ۵ دستگاه آسانسور و ۲۰ پله برقی از جمله امکانات و زیرساخت‌های رفاهی ، خدماتی و تفریحی هتل لاله تبریز به شمار می‌رود.

lalepark- archreport 10

مجموعه هتل نیز که در ۱۷ طبقه در حال احداث می‌باشد دارای دو طبقه زیرزمین و ۱۵ طبقه فوقانی روی زمین می‌باشد که در طبقه همکف آن بخش‌هایی نظیر لابی ، کافی‌شاپ مدرن و کتابخانه پیش‌بینی شده است.

طراحی یک رستوران و یک سالن کنفرانس به مساحت دو هزار مترمربع با قابلیت تقسیم به سالن مجزا در طبقه اول و پیش‌بینی ۵ سالن کنفرانس کوچک در طبقه دوم با میانگین ۱۰۰ تا ۱۸۰ مترمربع مساحت از دیگر ویژگی‌های هتل لاله می‌باشد.

lalepark- archreport 09

خاطرنشان می‌شود در ۱۱ طبقه بعدی این هتل نیز که اختصاص به اتاق‌ها و واحدهای اقامتی دارد ، ۱۹۲ اتاق استاندارد ۳۵ متری ، ۲۵ سوئیت ۶۴ متری و یک رویال سوئیت ۱۸۰ متری طراحی و احداث خواهد شد.

lalepark- archreport 08
در طبقه فوقانی هتل نیز یک رستوران بزرگ جهت پذیرایی از میهمانان ، یک مجموعه بزرگ ورزشی با مجموعه‌هایی چون استخر ، سونا ، جکوزی ، سالن ماساژ ، حمام ترک ، سالن‌های ورزشی و سالن استراحت پیش‌بینی شده است.

lalepark- archreport 07

هتل لاله، چهارمین هتل پنج ستاره تبریز به صورتی مشارکتی با سرمایه گذاری ترک در کنار پارک باغمیشه در حال احداث است. این مجموعه شامل دو ساختمان ۱۸و ۵ طبقه ای است که برج ۱۸ طبقه مربوط به ساختمان اصلی هتل ۵ ستاره لاله است. مراکز خرید هتل مشارکتی لاله تبریز به عنوان یکی از مدرن‌ترین و بزرگ‌ترین پروژه‌های سرمایه‌گذاری شهرداری با نمایندگی‌ شرکت‌های معتبر و برند ترکیه‌ای و اروپایی تجهیز و راه‌اندازی خواهد شد.

lalepark- archreport 02

مساحت مرکز خرید این هتل ٧۵ هزار متر مربع است، که در ۵ طبقه تجاری و تفریحی ساخته شده است. مهمترین مزیت این پروزه که نقطه تمایز آن نیز قلمداد میگردد، ساخت مغازه هایی با متراژ بزرگ می باشد که طبق اعلام سرمایه گذار پروژه در این مرکز خرید تنها نمایندگان برندها و مارکهای بین المللی و ترکیه ای شعبه خواهند داشت این اقدام جالب سرمایه گذار طرح موجب متمایز شدن این مرکز خرید نسبت به مراکز خرید مشابه شده است که به جای تمرکز بر تعداد مغازه ها و ساخت مغازه های کوچک و غیر معتبر تمام تمرکز خود را بر ساخت فروشگاه های بزرگ و فروش آنها به برندهای معتبر ترکیه ای (جهت ساخت مرکز خرید متمایز در ایران) زوم کرده اند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

 • اینستاگرام
 • تلگرام
 • نرم افزار اندروید

سایر پروژه ها