X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۹
آبان ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

کلوپ شبانه LIGHT – مکزیک / گروه معماری TAMEN arq

کارفرمایان پروژه کلوپ شبانه LIGT قصدر طراحی و بازسازی کولوپ خود را داشتند. کلوپی که از بیرون با طراحی قاعده مند و ساختارگرا و در داخل محیطی کاملا متفاوت را به تصویر میکشید. در محیط خارج دیوارها به صورت سطوحی صاف و منظم هستند و در گوشه فضای بیرونی نام بزرک LIGHT میدرخشد. اما در […]

  • نام پروژه کلوپ شبانه LIGHT
  • طراح TAMEN arq
  • مکان پروژه Hermosillo, Mexico
  • عکاس Alexander Potiomkin

کارفرمایان پروژه کلوپ شبانه LIGT قصدر طراحی و بازسازی کولوپ خود را داشتند. کلوپی که از بیرون با طراحی قاعده مند و ساختارگرا و در داخل محیطی کاملا متفاوت را به تصویر میکشید.

در محیط خارج دیوارها به صورت سطوحی صاف و منظم هستند و در گوشه فضای بیرونی نام بزرک LIGHT میدرخشد. اما در داخل اوضاع متفاوت است، پنل های چوبی که به صورت ارگانیک در هم پیچیدند و چراغهایی که بین آنها قرار دارند و روشنایی ملایم محیط را تامین میکنند. در پایان سالن هم آینه ای قرار دارد که فضای داخل را به صورت بی نهایت جلوه میدهد. طراحی سقف به گونه ای است که حس هیجان مخاطب را بر می انگیزد. سلولهایی شبیه به لانه زنبور در بالا قرار دارند که نورچردازی دراماتیک درون آن علاوه بر حس هیجان حس لطیفی را در مخاطب بر می انگیزد. در انتهای سالن فضای بیشتری برای نشستن نیز وجود دارد.

archreport-nightclub-design-4

در محوطه اصلی در منطقه پذیرش (سرو) لوستر طلایی وجود دارد که با قطر ۳ متری خود تقریبا تمامی فضا را پر کرده است. در بخش سرویس های بهداشتی هم مانند فضای پذیرایی آینه بزرگی قرار دارد کت.

archreport-nightclub-design-7

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر پروژه ها