جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۴
دی ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

هتل پارک – هندوستان / گروه معماری Skidmore Owings & Merrill

گروه معماری Skidmore Owings & Merrill به تازگی پروژه ” هتل پارک ” را در حیدر آباد هندوستان طراحی و اجرا کرده است . این هتل یکی از بهترین هتل های گروه “هتل پارک ” میباشد و ۵۳۱,۵۵۰ متر منبع وسعت دارد . هتل پارک داراری ۲۷۰ اتاق دارد و معماری آن برگرفته از معماری بومی هندوستان […]

  • نام پروژه هتل پارک
  • طراح گروه معماری Skidmore Owings & Merrill
  • مکان پروژه Hyderabad, Andhra Pradesh, هندوستان
  • مساحت 531550 متر مربع
  • سال ساخت 2010
  • عکاس Bharath Ramamrutham, Pallon Daruwala, Robert Polidori

گروه معماری Skidmore Owings & Merrill به تازگی پروژه ” هتل پارک ” را در حیدر آباد هندوستان طراحی و اجرا کرده است . این هتل یکی از بهترین هتل های گروه “هتل پارک ” میباشد و ۵۳۱,۵۵۰ متر منبع وسعت دارد . هتل پارک داراری ۲۷۰ اتاق دارد و معماری آن برگرفته از معماری بومی هندوستان میباشد .

این پروژه از معماری پایدار بهره میبرد و از مطالعات جامعی در مورد روشنایی روز به جهت تامین نور خورشیدی و همچنین جهت گیری های فضا ها استفاده نموده است . بدین ترتیب که فضا های کیفی پروژه در جبهه جنوب و شمال طراحی شده و فضا های خدماتی در جبهه غربی ساماندهی شده است. در نهایت نتیجه این ساماندهی و چرخش اقلیمی پروژه منجر به صرفه جویی بیست درصدی در این ساختمان بوده است .

برای اولین بار این پروژه در هندوستان گواهی LEED طلایی را برای یک پروژه هتل به خود اختصاص داده است. این ساختمان با توجه به بادهای محلی منطقه ساخته شده به صورت محصور طراحی شده و دارای حیاط مرکزی میباشد. نمای ساختمان میزان زیادی از نور خورشید را به داخل هدایت مینماید. جنس متریال پوشاننده نما از فلز بوده و به صورت پانچ شده میباشد.

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

سایر پروژه ها

ورود به گزارش معمار

رمز عبور را فراموش کرده ام | ثبت نام در سایت