X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۲
دی ۱۳۹۴
ایمیل به دیگران

name

نمایشگاه ( Audi ) آئودی / SCHMIDHUBER

نمایشگاه بین المللی اتوموبیل از سال ۱۸۹۷ هر ساله در کشور آلمان برگزار میشود و در سال گذشته شرکت کنندگان از ۴۵ کشور جهان تولیدات صنعت خودروی خود را به نمایش می گذارند. در این نمایشگاه که بالغ بر ۲۵۰٫۰۰۰ بازدید کننده داشت یکی از جذاب ترین غرفه ها مربوط به شرکت Audi بود. آئودی […]

  • نام پروژه نمایشگاه ( Audi ) آئودی / SCHMIDHUBER
  • طراح SCHMIDHUBER
  • مکان پروژه Frankfurt, Germany
  • سال ساخت 2015
  • عکاس Andreas Keller

نمایشگاه بین المللی اتوموبیل از سال ۱۸۹۷ هر ساله در کشور آلمان برگزار میشود و در سال گذشته شرکت کنندگان از ۴۵ کشور جهان تولیدات صنعت خودروی خود را به نمایش می گذارند. در این نمایشگاه که بالغ بر ۲۵۰٫۰۰۰ بازدید کننده داشت یکی از جذاب ترین غرفه ها مربوط به شرکت Audi بود.

آئودی ۲۰۱۵ در فرانکفورت آلمان پیش از اینکه به نمونه ها و ابداعات جدید شرکت آئودی در مرکز ساختمان برسند، با یک ارائه بسیار قوی چهار مرحله ای روبرو میشدند که شامل این بخش ها میشد: آخرین آئودی – تکنولوژی آئودی – quattro  و ائودی اسپرت – قدرت چهار (Audi A4).

تجربه زیبای قدم زدن در نمایشگاه آئودی از همان ابتدا و در ورودی و پله برقی ابتدای ساختمان آغاز میشود. یک سازه فوق سبک که از نمای ساختمان شروع شده و به داخل آن امتداد می یابد. مسیری که در ابتدا سفری را برای کشف ایده ها و دیدگاه شرکت آئودی در تولید محصولات خود معرفی می نماید.

Schmidhubuer_Audi_IAA_2015_01

بازدید کنندگان در حین بازدید از قسمت اول از چهار بخش ارائه و با توجه به طراحی فضا، متوجه سبکی وزنی محصولات در عین کارآمدی خواهند شد. در این بخش استفاده شرکت آئودی از سوخت جایگزین هم مورد توجه بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت. در قسمت بعدی که “تکنولوژی آئودی” میباشد واقعیت های تکنولوژی آئودی روی یک صفحه نمایش بزرگ نمایش داده میشود. در بخش quattro بازدید کنندگان با بازی صحنه ای جذاب مواجه میشوند. در این بخش طراحی به صورتی ارائه شده که بازی با اندازه ها و پرسپکتیو به شدت قابل مشاهده است. در این بخش از رنگ های سرد استفاده شده که متناسب با برند آئودی و مدل quattro میباشد.

Schmidhubuer_Audi_IAA_2015_07

در مقابل بخش و با کنتراست شدید با فضای قبلی بخش “آئودی اسپرت” وجود دارد که بازی با نور و صدا به وضوح خود را نمایان میسازد. در این بخش از رنگ های گرم استفاده شده که با طراحی جذاب در نهایت به Audi R18 ختم میشود.

Schmidhubuer_Audi_IAA_2015_09

در نهایت بازدید کنندگان به قلب ساختمان رسیده و فضایی پویا از آئودی های موجود را در فضایی که از چهار طرف به یک سمت هدایت میشوند میبینند. فضایی که در بالای آن قطب نمای بزرگی قرار دارد و در زیر آن “قدرت ۴” یا همان (Audi A4) قابل مشاهده است.

Schmidhubuer_Audi_IAA_2015_04

نمایشگاه اتوموبیل فرانکفورت آلمان یکی از بزرگترین نمایشگاههای خودرو در جهان است که امسال از تاریخ ۱۷ تا ۲۷ سپتامبر (۲۶ شهریور تا ۵ مهر ماه) برگزار شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر پروژه ها