X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۲
دی ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

موزه پورشه – آلمان / هنرمند Gerry Judah

هنرمند انگلیسی به نام Gerry Judah مجسمه ای در شهر اشتوتگارت آلمان برای موزه پورشه طراحی کرده که در آن سه عدد اتوموبیل واقعی این شرکت تا اندازه ۲۵ متر بالا فرستاده است. مجسمه موزه پورشه از جنس فولاد سبک ساخته شده و در مقطع آن پر حجم تر بوده و به با ارتفاع گرفتن به […]

  • طراح Gerry Judah
  • مکان پروژه Stuttgart - Germany
  • کارفرما Porsche

هنرمند انگلیسی به نام Gerry Judah مجسمه ای در شهر اشتوتگارت آلمان برای موزه پورشه طراحی کرده که در آن سه عدد اتوموبیل واقعی این شرکت تا اندازه ۲۵ متر بالا فرستاده است. مجسمه موزه پورشه از جنس فولاد سبک ساخته شده و در مقطع آن پر حجم تر بوده و به با ارتفاع گرفتن به جهات مختلف زاویه پیدا میکند. در نهایت در بالاترین نقطه مجسمه سه نسل از پورشه ۹۱۱ قرار دارند که ابهت المان را کامل میکنند.

طراح این المان میگوید : “این پروژه از روی یکی از المان های خودم که برای مسابقه اتومبیل رانی در انگلستان طراحی کرده بودم گرته برداری شده ، این المان در سال ۲۰۱۳ مورد توجه مسئولین شرکت پورشه قرار گرفته بود.”

المان موزه پورشه بر خلاف المانهای دیگر کلکسیون این طراح که بعضا به صورت دیوار نگاره و یا المانی به صورت متصل به دیوار است این قابلیت را دارد که عابران آن را از تمام زوایا مشاهده نمایند.

چالش ساخت این مجسمه به این صورت بود که طراح قصد آن را داشته که در یک تصویر و یک زاویه دید به مجسمه ، تمامی زوایای یک خودرو در کادر قرار گیرد. این چالش با جهت گیری اتوموبیل ها و چرخش آنها حول محور اصلی محیا شد. در نهایت با یک شات شما میتوانید تمامی زوایای خودرو پورشه را در المان موزه پورشه ببینید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر پروژه ها