X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۶
خرداد ۱۳۹۶
ایمیل به دیگران

name

مجسمه هایی با تکه های گم شده / هنرمند Bruno Catalano

تکه ای از المان های هنرمند معروف “Bruno Catalano” همیشه گم شده هنرمند معروف “Bruno Catalano” از دوره نوجوانی و جوانی شروع به کار در حرفه ی مجسمه سازی نمود و در همان اتدای کار خلاقیت منحصر به فردی از خود نشان داد. این هنرمند که در سال ۱۹۶۰ در جنوب فرانسه به دنیا آمد […]

  • نام پروژه مجسمه هایی با تکه های گم شده
  • طراح Bruno Catalano
  • مهندس معمار Bruno Catalano
  • سال ساخت 2017

تکه ای از المان های هنرمند معروف “Bruno Catalano” همیشه گم شده

هنرمند معروف “Bruno Catalano” از دوره نوجوانی و جوانی شروع به کار در حرفه ی مجسمه سازی نمود و در همان اتدای کار خلاقیت منحصر به فردی از خود نشان داد. این هنرمند که در سال ۱۹۶۰ در جنوب فرانسه به دنیا آمد ، در سال ۱۹۹۰ المان های خود را با امضا و سبک ویژه خود عرضه نمود که به سرعت توجه مجامع هنری را به خود جلب کرد.

این مجسمه ها که معمولا یک انسان را در حال حرکت نمایش میدهد ، به گونه ای ساخته میشود که بخشی (معمولا در مرکز) آن گم شده و خلائی عجیب و قابل تامل را به نمایش میگذارد.

تصویر کلی و چیدمان و برنامه ریزی المان های این هنرمند به گونه ای است که در نگاه اول بیننده تصور میکند بخشی از این مجسمه در هوا معلق است و به جایی متصل نیست ، اما با اندکی دقت و توجه به این موضوع به سرعت روش اتصال و محور اتصال مجسمه نمایان میشود.

تفکرات و تصورات جذاب و عجیبی در مورد این ایده و طرح مجسمه های این هنرمند مطرح میشود : (دنیای وحشی پیرامون ما) – (خاطرات بخشی از انسان را میرباید) – (ترکیب پرسپکتیو مجسمه های هنر مند با محیط اطراف) تعدادی از ایده ها و احساسیست که بازدیدکنندگان نسبت به آثار این هنرمند داشته و ابراز نموده اند.

آثار و محسمه های این هنرمند فرانسوی در حال حاضر با اعتباری فراتر از تصور در گالری های شخصی و به سفارش های دولتی در بهترین فضا ها در کشور هایی نظیر فرانسه، انگلستان، چین، بلژیک، سوئیس و ایالات متحده طراحی و اجرا شده است. مجسمه های این هنرمند هر روز بیش از پیش باعث اعتبار بین المللی او میشوند.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر پروژه ها