X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲۲
دی ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

فست فود Dean & DeLuca – آمریکا / معماران Buro Ole Scheeren, Berlin

فست فود Dean & DeLuca که در نیویورک متولد شده و سبکی جدید از ارائه فست فود را ارائه میدهند مدتیست که در حال از دست دادن برند و امضای خود در زمینه مواد غذایی هستند. این اغذیه فروشی های زنجیره ای به دنبال روشی متفاوت از ارائه فست فود برای ایجاد برند می باشند. […]

  • نام پروژه فست فود Dean & DeLuca
  • طراح Buro Ole Scheeren, Berlin
  • مهندس معمار David Moore
  • مهندس سازه InterServ LP, Los Angeles
  • همکاران طرح Jasmin Delic, Johannes Drechsler, Vivian Ho, Dayoung Shin, Yurj Zini; with Emma Aulanko, Horst Brandenburg, Dan Cheong, Adolfo del Valle, Alejandro Falceto Palacin, Laura Haas, Jonas Illigmann, Can Liu, Virginia Nunez, Kevin Ou, Marc Paulin, Nadia Ruseva, Sebastian von Stosch, Lilith Unverzagt
  • تاسیسات الکتریکی Tillotson Design Associates, New York
  • عکاس Julian Faulhaber

فست فود Dean & DeLuca که در نیویورک متولد شده و سبکی جدید از ارائه فست فود را ارائه میدهند مدتیست که در حال از دست دادن برند و امضای خود در زمینه مواد غذایی هستند. این اغذیه فروشی های زنجیره ای به دنبال روشی متفاوت از ارائه فست فود برای ایجاد برند می باشند. با این تفاسیر در پروژه جدید این گروه غذایی تمام چیزی که از معمار پروژه انتظار میرود ارائه نگرشی متفاوت به فضای فست فود می باشد.

معمار برای طراحی فست فود Dean & DeLuca کانسبتی متفاوت را ارئه نمود . در ابتدا معمار پروژه فضای فست فود را به صحنه تئاتر تشبیه کرد که در بینندگان در فضایی تیره در حال تماشای صحنه میباشند. در این طرح پیشنهادی میز سرو غذا و فضای آ»اده سازی غذا در مرکز فضای فست فود قرار دارد و با نورپردازی جذاب خود کاملا به صورت صحنه تئاتر به نظر میرسد. در این فضا که در مرکز قرار دارد تمامی کارهای پخت و پز و سرو و تزیین غذا توسط آشپزان شیک پوش به همراه نورپردازی جذاب انجام میشود. در پیرامون این فضا نیز که با نور ملایم ، اما کم نورپردازی شده مشتریان فست فود قرار دارند (تماشاگران) .

معمار پروژه قصد دارد با اجرای این طرح به جای طرح های تکراری و همیشگی فضا های فست فود که همه مشتریان به آن عادت دارند و همه روزه از آن به عنوان محلی برای صرف غذا استفاده میکنند ، فضایی جدید را خلق نماید که فرای ارضای حس خلاقیت و زیبایی پسندی مشتریان ، یک سناریوی جدید را برای عملکردی معمول ارائه دهد تا این عملکرد متفاوت تبلیغی متفاوت برای مجموعه فست فود Dean & DeLuca گردد.

با آزمایش این مجموعه فست فود در سال 2016 در میامی آمریکا و تطابق آن با تمامی فضاهای دیگر و در نهایت تصویب این طرح برای تمامی شعب این فست فود زنجیره ای ، کانسبت این طرح در تمامی فضاهای دنیا اجرا خواهد شد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر پروژه ها