X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲۱
فروردین ۱۳۹۴
ایمیل به دیگران

name

طرح اجرایی پدیده کیش

 یکی از شاخص ترین قطبهای گردش گری جنوب کشور ، سواحل نیلگون خلیج فارس و به خصوص جزیره زیبای کیش – با ظرفیت جذب گردشگران داخلی و خارجی – است. در این میان پدیده شاندیز با حسن شهرت خود در زمینه ساخت یکی از عظیم ترین مراکز تفریحی – اقامتی جهان در شاندیز مشهد، به عنوان یکی از مجموعه های پیشرو در این صنعت توانسته است سهم به سزایی از بازار را کسب نماید.

پروژه بزرگ شهر افسانه ای کیش در جنوب غربی جزیره در زمینی به مساحت ۲۰ هکتار با زیربنایی بیش از ۸۸۸ هزار متر مربع در حال احداث است. پروژه ای منحصر به فرد با کاربری ها و بخش های متنوعی شامل: – هتل ۵ ستاره – مجتمع بزرگ اقامتی – مراکز همایش و بیزنس سنتر – مرکز بزرگ خرید – اسکله بزرگ تفریحی – شهربازی سرپوشیده – پارک آبی -باغ گیاهان دریایی

با ساخت مجموعه عظیم شهر افسانه ای پدیده کیش، علاوه بر جذب گردشگران داخلی و خارجی، فرصت های ناب سرمایه گذاری و در ر استای آن رونق فضای کسب و کار و اشتغال زایی برای بیش از ۱۲/۰۰۰ نفر فراهم خواهد شد.

طرح اول مسابقه که درپست قبل به معرفی آن پرداختیم. با وجود کسب مقام اول از سوی داوران مسابقه نتوانست نیازهای کارفرما را برآورده سازد.لذا بنا به تصمیم کارفرما طرح شرکت اتکینز که شهر رویایی پدیده شاندیز را نیز طراحی کرده بود وارد فاز اجرایی شد وهم اکنون پس از گذشت یک سال از شروع عملیات اجرایی پیشرفتهای چشمگیری داشته است. در ادامه گزارش تصویری از روند پیشرفت پروژه را ملاحظه می کنید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر پروژه ها