X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۶
اسفند ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

خانه ایالتی اوهایو یادبود هولوکاست _ کلمبوس، اوهایو ، ایالت متحده / گروه معماری لیبسکیند

این بنای یادبود در فضای باز در کلمبوس، اوهایو برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره میلیون ها نفر که جان خود را در هولوکاست  و و سربازان آمریکایی که آنها را از اردوگاه کار اجباری آزاد کرده اند، طراحی شده است. استودیو طراحی لیبسکیند این پروژه را  به جهت تشویق و مایت از ایده […]

خانه ایالتی اوهایو یادبود هولوکاست - ایالات متحده
  • نام پروژه خانه ایالتی اوهایو یادبود هولوکاست
  • طراح دنیل لیبسکیند
  • مهندس معمار دنیل لیبسکیند
  • مکان پروژه کلمبوس، اوهایو ، ایالت متحده

این بنای یادبود در فضای باز در کلمبوس، اوهایو برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره میلیون ها نفر که جان خود را در هولوکاست  و و سربازان آمریکایی که آنها را از اردوگاه کار اجباری آزاد کرده اند، طراحی شده است. استودیو طراحی لیبسکیند این پروژه را  به جهت تشویق و مایت از ایده های نوین و ارزش میان نسل ها ، هویت قومی و عقیده های مختلف انجام داده است.
برای بازدید کنندگان یک پیاده رو سنگفرش شده با سنگ آهک و دیوارهای سنگی و دو نیمکت به سنگی و یک جفت پانل برنزی از در بالای المان تعبیه شده است.نقش برجسته ای با روایت بازماندگان آشویتس درون پنلی با لبه های درونی زاویه دار قرار گرفته است. یک هواپیمای مدل   ۱۸-FT- نیز از مرکز این مشخصه دیده می شود. باید ذکر کرد که لبه های دندانه دار شکل ستاره شش پر داوود را پدید اورده اند.

خانه ایالتی اوهایو یادبود هولوکاست - ایالات متحده

خانه ایالتی اوهایو یادبود هولوکاست – ایالات متحده

یادبود اثر

یادبود آزادی و یادبود هولوکاست در اوهایو برای نشان دادن آزادی عمومی طراحی شده است. بر روی یکی از دیوارهای سنگی آن به افتخار آزادی افراد اسیر اردوگاه های کار اجباری، حکاکی شده است: “اگر شما یک زندگی را نجات دهد، آن است که اگر جهان شما را نجات داد.”

خانه ایالتی اوهایو یادبود هولوکاست - ایالات متحده

خانه ایالتی اوهایو یادبود هولوکاست – ایالات متحده

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید