X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲۸
فروردین ۱۳۹۶
ایمیل به دیگران

name

برج بازار – آمریکا / گروه معماری Jackson & Ryan

مدتیست که در رسانه ها و شبکه های اجتماعی کلیپی از داخل استخری در بالای یک ساختمان برج منتشر شده ، این کلیپ که پیوسته رو به پایین فیلم برداری شده تصویری از پاهای شخص شجاعی را به نمایش گذاشته که در داخل استخری در بالای یک برج حرکت کرده و هنگام حرکت بخشی از […]

  • نام پروژه برج بازار
  • طراح گروه معماری Jackson & Ryan
  • مهندس معمار Jackson & Ryan
  • مکان پروژه 777 Preston St, Houston, TX 77002
  • سال ساخت 2016

مدتیست که در رسانه ها و شبکه های اجتماعی کلیپی از داخل استخری در بالای یک ساختمان برج منتشر شده ، این کلیپ که پیوسته رو به پایین فیلم برداری شده تصویری از پاهای شخص شجاعی را به نمایش گذاشته که در داخل استخری در بالای یک برج حرکت کرده و هنگام حرکت بخشی از این استخر بر روی آسمان قرار دارد ، به صورتی که تصویری که از داخل استخر گرفته شده زیر آب و اسخر فضای خیابان و خودرو های در حال حرکت را نشان میدهد.

ویدیوی منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده میفرمایید:

در ادامه توضیحاتی راجع به این پروژه به حضور تقدیم میگردد:
پروژه ” برج بازار ” که ( Market Square Tower ) نام دارد در شهر  Houston در تگزاس آمریکا قرار دارد. این پروژه یک ساختمان ترکیبی ( complex ) و متشکل از فضای مسکونی و تجاریست که در سال ۲۰۱۴ شروع به ساخت کرده و در نوامبر ۲۰۱۶ به پایان رسیده است.

این ساختمان بیش از ۱۵۰ متر ارتفاع داشته و دارای ۴۶۳ واحد آپارتمانی است که در ۴۰ طبقه پراکنده شده . اما مهمترین و وجه تمایز این پروژه استخر آن که در طبقه آخر واقع شده میباشد . این استخر دارای کف شیشه ای بوده و در بخش خاصی از این استخر کنسولی به سمت بیرون ساختمان ایجاد گردیده است . این کنسول در بیشترین حالت خود تنها ۳ متر بیشتر از ساختمان فاصله گرفته و با شیشه اکرلیکی به ضخامت ۲۰ سانتیمتر ساخته شده.

این ساختمان که یکی از لوکس ترین فضاهای مسکونی را ارائه میدهد دارای ۴ پنت هوس در طبقه آخر بوده که بین ۳۸۵ متر مربع تا ۴۰۰ متر مربع مساحت دارد. در ادامه پلانهای پنت هاوس مجموعه برای مطالعه و بررسی ارائه گردیده است.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید