X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲۶
بهمن ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

برج اسکایلر – نیویورک / استودیو معماری hollwich kushner

همانطور که می دانید جمعیت، به سرعت در حال افزایش است و محیط شهری هم شلوغ تر از گذشته می شود. استودیو معماری hollwich kushner در شهر نیویورک، راه حلی برای این مشکلات جامعه ارائه داده است. این شرکت معماری برج اسکایلر را با هدف تایم لایف ( Time Life ) طراحی کرده که افراد می توانند […]

  • نام پروژه برج اسکایلر
  • طراح استودیو معماری hollwich kushner
  • کاربری مسکونی
  • وب سایت www.mihanbana.com

همانطور که می دانید جمعیت، به سرعت در حال افزایش است و محیط شهری هم شلوغ تر از گذشته می شود. استودیو معماری hollwich kushner در شهر نیویورک، راه حلی برای این مشکلات جامعه ارائه داده است. این شرکت معماری برج اسکایلر را با هدف تایم لایف ( Time Life ) طراحی کرده که افراد می توانند تمامی مراحل زندگی خود را رد آن بگذرانند. در ادامه  نگاهی به این سازه عظیم میاندازیم.

برج اسکایلر به طور مداوم نیاز افراد گروه سنی مختلفی را برطرف می کند، برجی با طراحی نامتقارن که دیدگاه منحصر به فردی را دارد. برج اسکایلر دارای طیف وسیعی از نیازهای زندگی جوانان است. ساختمان مرکز خرید و تجاری برای شهروندان ارشد، درمانگاه و مرکز بهداشت برای تمامی سنین مختلف در یک سازه واقعا کار بسیار حرفه ای به شمار می آید.

این طرح  ۶۰۰ واحد را در خود جای داده است که شامل واحدهای سکونتی، واحدهای خصوصی، آپارتمانی و… نیز می شود. البته قرار است که فضاهای عمومی بسیاری هم در این طرح در نظر گرفته شود. برج اسکایلر در واقع قبل از این که یک ساختمان باشد یک شهر است که شهروندان آن همه نیاز های خود شامل کسب و کار، سکونت ، خرید و تفریح و سرگرمی را در این شهر عظیم برآورده می کنند.

امروزه در سراسر دنیا ساختمانهایی با عظمت یک شهر البته در حد طرح و پروپوزال مطرح شده اند که به نوعی آینده معماری برج ها و مجتمع های زیستی بزرگ دنیا را نشان می دهند. مانند برج هزاره توکیو و…

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید