X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲۸
مهر ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

استادیوم شهر قونیه ترکیه

استادیوم شهر قونیه، در شمال شهر، حدودا ۹ کیلومتر دورتر از مرکز شهر به مساحت ۴۵۰٫۰۰۰ متر مربع ساخته شده است. حمل و نقل به این ورزشگاه علاوه بر وسایل نقلیه خصوصی و عمومی، توسط خطوط راه آهن انجام می­گیرد. این ورزشگاه با رویکرد هماهنگ ساختن برنامه های فرهنگی با ساختار معاصر براساس استانداردهای یوفا […]

  • نام پروژه استادیوم ورزشی شهر قونیه ترکیه
  • مهندس معمار Bahadır Kul Architects
  • مکان پروژه شهر قونیه- ترکیه
  • مساحت 90000 مترمربع
  • سال ساخت 2014

استادیوم شهر قونیه، در شمال شهر، حدودا ۹ کیلومتر دورتر از مرکز شهر به مساحت ۴۵۰٫۰۰۰ متر مربع ساخته شده است. حمل و نقل به این ورزشگاه علاوه بر وسایل نقلیه خصوصی و عمومی، توسط خطوط راه آهن انجام می­گیرد. این ورزشگاه با رویکرد هماهنگ ساختن برنامه های فرهنگی با ساختار معاصر براساس استانداردهای یوفا طراحی شده است و در طراحی آن از رنگ های سفید و سبز که نماد تیم فوتبال شهر است استفاده شده است.

07-photographer_ket_kolektif

این ورزشگاه تعداد ۴۲۰۰۰ صندلی دارد و به تعداد کافی در زیر هر سکو،سرویس بهداشتی و بوفه تعبیه شده است. زمین فوتبال با چمن مصنوعی که از زیر با سیستم­های گرمایشی، در شرایط آب و هوایی سنگین گرم می­شود، پوشیده شده که مطابق استانداردهای یوفا و فیفا می باشد.

05-photographer_ket_kolektif

سکوها با بتن تقویت شده و سقف و نمای خارجی ورزشگاه از استیل ساخته شده است و دیوارها و سقف ها با پنل های کامپوزی پوشیده شده است. اتاق های رختکن، فضاهای آموزشی، اتاق های داور و هیئت منصفه و اتاق هایی با اندازه های مختلف برای رسانه ها و ورودی های VIP در قسمت غربی استادیوم قرار دارد. سکوها در دو طبقه  و در قالب یک قوس با ۴۴ گام طراحی شده است. سیستم های گزمایشی تابشی زیر سقف برای راحتی تماشاگران تعبیه شده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری : https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر پروژه ها