X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۳۰
اسفند ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

“Orikomi” ،” Light Container” و “UnSolid “

امروزه طراحی داخلی ساختمان بسیار پیشرفت کرده است و از اهمیت بسزایی برخوردار گشته است، توجه به عناصر، رنگ ها، بافت ها و نیز ترکیب آنها در کنار هم، می تواند فضای شما را زیبا و دلنشین نماید. در این جا 3 مدل زیبا و جذاب از چراغ های تزئینی که به عنوان یک المان هنری مطرح […]

امروزه طراحی داخلی ساختمان بسیار پیشرفت کرده است و از اهمیت بسزایی برخوردار گشته است، توجه به عناصر، رنگ ها، بافت ها و نیز ترکیب آنها در کنار هم، می تواند فضای شما را زیبا و دلنشین نماید. در این جا 3 مدل زیبا و جذاب از چراغ های تزئینی که به عنوان یک المان هنری مطرح می شوند، ارائه شده است.

1- Orikomi: این چراغ توسط گروه معماری blaanc، در کشور پرتغال با استفاده از تکنیک و هنر تا کردن کاغذ (Orikomi) تولید می شود، این محصول در رنگ بندی های گوناگون تولید شده است تا بتواند با فضای داخلی شما هماهنگ باشد:

2-  Light Container: این چراغ در سه اندازه مختلف توسط هنرمندی به نام Martín Azúa طراحی شده است، بطوریکه ترکیب یک قاب آهنی و یک حباب شیشه ای می باشد که به صورت معلق و شناور احساس می شود:

3- UnSolid: این چراغ توسط Mauro Del Santo که حدود ده سال در زمینه تولید مبلمان تجربه دارد، با استفاده از محاسبات ریاضی و فن آوری های نوآورانه در زمینه تولیدات چوبی ایجاد شده است:

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal 

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید