X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲۸
بهمن ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

Nautilus / طراح Marc Fish

Marc Fish، میزی تحت عنوان “Nautilus ” طراحی کرده است. Nautilus در واقع، یک موجود نرم تن دریایی است و Marc Fish، با الهام از این موجود دریایی، میز خود را طراحی کرده است. این قطعه ی آزمایشی با کمک کامپیوتر و تکنیک های نوآورانه تولید شده است. میز Nautilus ، از بیش از 4000 قطعه ی مجزای روکش […]

Marc Fish، میزی تحت عنوان “Nautilus ” طراحی کرده است. Nautilus در واقع، یک موجود نرم تن دریایی است و Marc Fish، با الهام از این موجود دریایی، میز خود را طراحی کرده است. این قطعه ی آزمایشی با کمک کامپیوتر و تکنیک های نوآورانه تولید شده است. میز Nautilus ، از بیش از 4000 قطعه ی مجزای روکش درخت گردو و چنار تشکیل شده است، بطوریکه ترکیب این قطعات یک مارپیچ لگاریتمی را تشکیل داده اند. نسبت های رعایت شده در طراحی میز Nautilus ، نسبت های طلایی می باشد. این نسبت ها که در طبیعت یافت می شود، نشان دهنده ی کمال طبیعت و خالق آن می باشد و عموما Marc Fish در طراحی های خود از طبیعت الهام می گیرد.

معماران و طراحان صنعتی می توانند با الهام  از محیط پیرامون خود، به خلق آثار زیبا و فوق العاده جذابی برسند، چون خالق طبیعت، که خالق زیبایی می باشد، همه چیز را کامل خلق کرده است، پس اگر معماران بتوانند به آن تناسبات دست یابند، می توانند آثاری زیبا، جذاب و در عین حال کامل خلق نمایند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید