X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱
بهمن ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

“FLYTE” چراغی شناور / طراح Simon Morris

همه چیز از زمانی که Simon Morris، تنها شانزده سال داشت، آغاز شد، او در آن زمان آرزو داشت که یک میز غذای شناور داشته باشد، 15 سال بعد او همه نوع اشیا، شناور را ساخت، از کفش نایک گرفته تا اسپیکر، و الان او FLYTE را طراحی کرده است، که چراغی شناور می باشد. […]

همه چیز از زمانی که Simon Morris، تنها شانزده سال داشت، آغاز شد، او در آن زمان آرزو داشت که یک میز غذای شناور داشته باشد، 15 سال بعد او همه نوع اشیا، شناور را ساخت، از کفش نایک گرفته تا اسپیکر، و الان او FLYTE را طراحی کرده است، که چراغی شناور می باشد. FLYTE چراغی است که با استفاده از صفحات مغناطیسی، معلق و شناور در هوا باقی می ماند. این چراغ بدون نیاز به باطری کار می کند، به عبارت دیگر قدرت از پایه به چراغ بدون نیاز به سیم منتقل می گردد. این قدرت منتقل شده  5V است، بنابراین کاملا بی خطر و بی ضرر می باشد.

flyte_archreport (4)

flyte_archreport (3)

ساختار فیزیکی، جزئیات آن و نحوه عملکرد چراغ FLYTE در تصویر زیر مشاهده می شود. قدرت مغناطیس، بسیار پرکاربرد است و طراحان صنعتی در ایده های خود به خوبی می توانند برای پرورش ایده های خود از آن استفاده نمایند و محصولاتی جذابتر و نیز پرکاربردتر را خلق نمایند.

flyte_archreport (8)

flyte_archreport (7)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید