X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۹
اسفند ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

CTRLZAK و Windowseat

استودیوی طراحی CTRLZAK با همکاری Davide Barzaghi، یک صندلی راحتی به نام ” Quartz ” را طراحی کرده اند. طبیعت همواره با هندسه کامل و شگفت آور خود، الهام بخش بسیاری از اشکال در پروژه های گوناگون بوده است. در صندلی راحتی Quartz، حجم های هندسی، با پارچه های زیست محیطی در تنوع رنگ های گونا گون، پوشیده […]

استودیوی طراحی CTRLZAK با همکاری Davide Barzaghi، یک صندلی راحتی به نام ” Quartz ” را طراحی کرده اند. طبیعت همواره با هندسه کامل و شگفت آور خود، الهام بخش بسیاری از اشکال در پروژه های گوناگون بوده است. در صندلی راحتی Quartz، حجم های هندسی، با پارچه های زیست محیطی در تنوع رنگ های گونا گون، پوشیده شده است، سپس با قرار گیری کنار هم، یک صندلی زیبا و راحت را ایجاد کرده اند. چگونگی قرارگیری این اشکال هندسی در کنار یکدیگر در تصویر زیر نمایش داده شده است.

” Windowseat ” محصولی دیگر است که توسط دو طراح خوش ذوق به نام های Mike و Maaike خلق شده است. این محصول که برای فضاهای عمومی و نیز خصوصی مناسب است، یک تجربه ی چند حسی را برای کاربران خود ایجاد می نماید، بطوریکه به عنوان یک پناهگاه راحت برای دوری از فشار و شلوغی فضاهای پرهیاهو مثل لابی ها، سالن فرودگاه ها و نیز حتی فضاهای مسکونی نیز می تواند کاربرد داشته باشد. طرح ساده، مدرن و مینیمال Windowseat و نیز رنگ بندی خاص آن، این محصول را برای فضاهای اداری بسیار پرکاربرد کرده است، بطوریکه می تواند در کنار رنگ بندی خنثی فضای داخلی، به عنوان یک المان تکمیل کننده تعریف گردد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید