X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲۷
آبان ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

7 مدل صندلی برای مطالعه / صندلی کتاب خوارها

طراحی 7 مدل صندلی برای مطالعه، به این معناست که هنوز کتاب خوار هایی وجود دارند که به غیر از سرگرم شدن به وسایل الکترونیک و گوشی ها و تبلت ها، مطاله را در زندگی روزمره خود فراموش نکرده اند. به احترام این دسته از مخاطبین نمونه های طراحی صندلی مخصوص این دسته افراد را […]

طراحی 7 مدل صندلی برای مطالعه، به این معناست که هنوز کتاب خوار هایی وجود دارند که به غیر از سرگرم شدن به وسایل الکترونیک و گوشی ها و تبلت ها، مطاله را در زندگی روزمره خود فراموش نکرده اند. به احترام این دسته از مخاطبین نمونه های طراحی صندلی مخصوص این دسته افراد را ارائه مینماییم.

1- این مدل صندلی به راحتی کتابها و مجلات و روزنامه ها را برای شما نگهداری میکند و برای مجلات و روزنامه های سایز بزرگ فضای کافی را داراست. مزیت این طرح فقط به اینجا خلاصه نمیشود و این صندلی قابلیت نگهداری صفحه مورد نظر شما را دارد و دیگر لازم نیست شما صفحه ای رابه خاطر بسپارید و یا روی آن علامت گذاری کنید.

book-storage-chairs_261016_02

( طراح: Lukas Avenas )


2- این صندلی که بسیار قانون مند و مربع شکل طراحی شده قابلیت نگهداری 80 عدد کتاب را دارد. فضای کتابها به گونه ای طراحی شده که قسمت جلوی صندلی برای کتابهای کوچک و کم حجم و پشت صندلی برای کتابهای قطور تر و رمانهای بزرگ طراحی شده. تعداد 80 کتاب، این صندلی را به کتابخانه ای تبدیل می کند که برای هر اهل مطالعه ای کافی به نظر میرسد.

book-storage-chairs_261016_01b

( طراح: Nobody and Co )


3- یک مکعب بزرگ با فضایی راحت و پشتی گرم و نرم و همچنین فضایی برای فنجان قهوه و فضایی برای ظرف تنقلات، این صندلی مخصوص کتابها را به فضایی جذاب برای مطالعه تبدیل کرده است که شما میتوانید تمام روز را در آن سپری نمایید.

book-storage-chairs_261016_03

(طراح: TILT )


4- این صندلی متحرک مطالعه به شما اجازه میدهد که صندلی مورد علاقه خود را به هر مکانی که دوست دارید برده و در آن فضا به مطالعه مشغول شوید. کسانی که مطالعه صبح روی بالکن را از دست نمیدهند و در عین حال شب هنگام فضای کنار شومینه را برای مطالعه انتخاب میکنند، این صندلی را مناسب خواهند یافت.

book-storage-chairs_261016_04

(طراح: Nils Holger Moormann )


5- این صندلی با طراحی زیبا در فضا پشتی خود چراغ مطالعه را به همراه دارد. این چراغ مطالعه قابلیت جدا سازی داشته و امکان جانمایی در مکان مورد دلخواه را دارد. علاوه بر این چراغ چرتابل این صندلی خود فضایی برای نگهداری کتاب است.

book-storage-chairs_261016_05

( طراح: Remi Van Oers )


6- این صندلی کتاب در واقع به غیر از صندلی، یک کتابخانه زیبا برای فضای اتاق است. در عین حال زمانی که شما در حال استفاده از آن هستید به معنای کامل پیچیده شدن در کتاب را درک خواهید کرد.

book-storage-chairs_261016_06

( طراح: Atelier010 )


7- این صندلی حس زیبای گذاردن کتابها در فضایی بدون قاعده و شلخته را ایجاد مینماید. در این صندلی مکعبهای تشکیل دهنده آن به یکدیگر پیچیده شده اند و در بین آنها فضایی برای گذاشتن هر چیز و مخصوصا کتاب وجود دارد.

book-storage-chairs_261016_07

(طراح: Daisuke Motog )


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید