X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۲
بهمن ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

4 طرح برای ساخت حلقه های تزیئنی

امروزه در طراحی، بعد از طراحی پلان، طراحی داخلی از اهمیت زیادی برخوردار است، در سبک مدرن، به دلیل سادگی و مینیمال بودن، توجه به رنگ حائز اهمیت است. در طراحی داخلی، چیدمان درست وسایل برای ایجاد تعادل در فضا و همچنین توجه به رنگبندی آنها، امری مهم تلقی می شود، این وسایل، صرفا مبلمان […]

امروزه در طراحی، بعد از طراحی پلان، طراحی داخلی از اهمیت زیادی برخوردار است، در سبک مدرن، به دلیل سادگی و مینیمال بودن، توجه به رنگ حائز اهمیت است. در طراحی داخلی، چیدمان درست وسایل برای ایجاد تعادل در فضا و همچنین توجه به رنگبندی آنها، امری مهم تلقی می شود، این وسایل، صرفا مبلمان و اثاثیه ی بزرگ، محسوب نمی شوند، بلکه یک تابلو، یک گلدان و یا یک شی تزئینی، می تواند، کار شما را تکمیل نماید و توازن را در فضا، ایجاد نماید و حس زندگی و زیباشناختی را در ذهن بینندگان، القا نماید. در تصاویر زیر نمونه هایی از حلقه های تزیئنیِ مدرن، که شما می توانید آنها را روی دیوار و یا درب خانه و درب اتاقتان نصب کیند، آورده شده است.

طرح 1: در این طرح ابتدا، مقوایی را به صورت حلقه برش داده، سپس نوارهای پارچه ای را روی آن می پیچانید و در نهایت، کاغذهای رنگی پانچ شده به شکل برف را با چسب، روی حلقه می چسبانید.

طرح 2: در این طرح نیز همانند، طرح قبل ابتدا، باید یک پایه ی مقوایی ایجاد کرد، سپس با استفاده از یک پارچه ی ضخیم، برگهایی کوچک تولید کرده و در نهایت مطابق تصویر پایین، حلقه تزیئنی را ایجاد نمایید.

طرح 3: در این طرح، برخلاف طرح قبلی، بجای پارچه از توپ های فومی در سایزهای مختلف استفاده شده است و در نهایت با نوار ساتن قرمز رنگ تزئین شده است.

طرح 4: در این طرح، پایه ی حلقه تزئینی، با استفاده از فوم لوله ای، ساخته می شود، سپس با کاموا پوشیده می شود و در نهایت با نصب تزیئنات بر روی حلقه، کار تکمیل و آماده ی نصب می شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر ایده های طراحی