X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲۳
بهمن ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

4 راه برای داشتن نشیمنی مدرن به رنگ آبی تیره

رنگ آبی، رنگی است که گاهاً کمتر در دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی مورد استقبال واقع می شود. اما تنالیته های آن بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشند. در اینجا 4 راه برای استفاده از رنگ آبی تیره در فضاهی مسکونی، بالاخص نشیمن های خصوصی پیشنهاد شده است: 1- رنگ دیوارها: یکی قسمت هایی که […]

رنگ آبی، رنگی است که گاهاً کمتر در دکوراسیون داخلی فضاهای مسکونی مورد استقبال واقع می شود. اما تنالیته های آن بسیار جذاب و سرگرم کننده می باشند. در اینجا 4 راه برای استفاده از رنگ آبی تیره در فضاهی مسکونی، بالاخص نشیمن های خصوصی پیشنهاد شده است:

1- رنگ دیوارها:

یکی قسمت هایی که می شود در آن از رنگ آبی استفاده کرد، دیوارها می باشند؛ خواه توسط نقاشی، خواه توسط کاغذ دیواری. کاربرد رنگ آبی در دیوارها، فضاهای داخلی شما را در عین مدرن بودن، دراماتیک نشان می دهد.

2- مبل/ نیمکت:

اگر شما تمایلی به اضافه کردن رنگ آبی از طریق نقاشی دیوارها، ندارید، می توانید این کار را از طریق بزرگترین قطعه ای که در فضا قرار می دهید، یعنی مبلمان، انجام دهید.

3- اجسام کوچک:

شما می توانید، با اضافه کردن یک فرش آبی، پرده آبی و یا یک قطعه ی کوچک مبلمان به رنگ آبی، حس پویایی را از طریق رنگ آبی در فضای داخلی خود ایجاد نمایید.

4- ظریف ترین راه برای اضافه کردن رنگ آبی به فضای نشیمن خود استفاده از لوازم دکوریِ آبی رنگ می باشد، که می توان به تابلو، کوسن و نیز گلدانهای آبی رنگ اشاره کرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید