X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۸
دی ۱۳۹۵
  • ​ طراحی, هنر و معماری
  • بدون دیدگاه
ایمیل به دیگران

name

15 ایده الهام بخش برای طراحی میز شام شب کریسمس

میزبانیِ شام کریسمس، یکی از مهمترین کارها در شب کریسمس محسوب می شود، بنابراین طراحی میز شام، از اهمیت زیادی برای میزبان برخوردار است. در اینجا چندین ایده به صورت تصویری ارائه می شود تا شما بهتر بتوانید، شب کریسمس را رویایی و ماندنی نمایید. کارت نام مهمان: در اینجا سه نمونه از نحوه ی نمایش […]

میزبانیِ شام کریسمس، یکی از مهمترین کارها در شب کریسمس محسوب می شود، بنابراین طراحی میز شام، از اهمیت زیادی برای میزبان برخوردار است. در اینجا چندین ایده به صورت تصویری ارائه می شود تا شما بهتر بتوانید، شب کریسمس را رویایی و ماندنی نمایید.

کارت نام مهمان: در اینجا سه نمونه از نحوه ی نمایش کارت نام مهمان، ارائه شده است. در یکی کارت نام مهمان،داخل یک دستمال، قرار می گیرد و یک شاخه ی رزماری که به مانند نمادی از درخت کریسمس است به آن آویزان می شود. همچنین شما می توانید از یک قطعه چوب طبیعی، برای نمایش کارت نام مهمانان استفاده نمایید.

christmas-archreport-15

christmas-archreport-16

christmas-archreport-17

حلقه های دستمال سفره: با توجه به تنوع غذاها در شب کریسمس استفاده از دستمال سفره، ضروری به نظر می رسد، در اینجا، چند نمونه حلقه، برای نگهداری دستمال سفره، ارائه شده است، که همگی دارای نمادهایی از کریسمس هستند.

christmas-archreport-1

christmas-archreport-2

christmas-archreport-3

christmas-archreport-5

چیدمان لوازم سفره: مرحله بعدی مربوط به چیدمان و تنظیم دقیق محل بشقاب ها، قاشق، لیوان و غیره می شود، بطوریکه نه تنها زیبا و دلنشین باشند بلکه بهترین استفاده از فضای میز صورت گیرد.

christmas-archreport-10

christmas-archreport-11

 

christmas-archreport-12

christmas-archreport-13

christmas-archreport-14
 قرار دادن سبمل یا نماد روی میز: در مرحله آخر شما باید نمادی از کریسمس را بر روی میز قرار دهید، البته این مرحله به اندازه میز شما بستگی دارد، می تواند چند فانوس کوچک باشد یا ترکیب چند شمع یا درخت های چوبی کوچک باشد.

christmas-archreport-7

christmas-archreport-8

 

christmas-archreport-9

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری : https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید