X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۷
خرداد ۱۳۹۶
ایمیل به دیگران

name

بخش اول: ۱۴ طرح مدرن و خلاقانه ی کافی شاپ در اروپا

در اینجا ۷ طرح از کافی شاپ مدرن در سراسر اروپا که مکانی برای گردهمایی های دوستانه و نیز فضایی آرام برای گذراندن لحظات انفرادی می باشد، ارائه شده است. ۱- طراح: Mimosa Architekti و Modulora مکان کافی شاپ: پراگ در طراحی فضای داخلی این کافی شاپ، یک تخته سفید سوراخ دار بر روی دیوار نصب […]

در اینجا ۷ طرح از کافی شاپ مدرن در سراسر اروپا که مکانی برای گردهمایی های دوستانه و نیز فضایی آرام برای گذراندن لحظات انفرادی می باشد، ارائه شده است.

۱- طراح: Mimosa Architekti و Modulora

مکان کافی شاپ: پراگ

در طراحی فضای داخلی این کافی شاپ، یک تخته سفید سوراخ دار بر روی دیوار نصب شده است و مسیرهای سیم کشی بر روی آن اجرا شده است.

۲- طراح: Ideograf – Paulina Czurak

مکان کافی شاپ: لهستان

یکی از ویژگی های این کافی شاپ، استفاده از دیوارپوش سه بعدی در انتهای فضای داخلی می باشد. استفاده از پنجره های بلند، نور خوبی را به داخل هدایت کرده است.

۳- طراح: ۲۸ Form

مکان کافی شاپ: لهستان

در طراحی فضای داخلی این کافی شاپ، فضایی برای بازی کودکان تعبیه شده است، بطوریکه با مربع های رنگی تزئین گردیده است. همچنین روشنایی هایی در سایزها و اشکال گوناگون در سقف نصب شده است، بطوریکه باعث می شود فضا پویا و پرهیجان شود.

۴- طراح: NORMLESS Architecture Studio

مکان کافی شاپ: پونان

یکی از ویژگی های جذاب در طراحی این کافی شاپ، استفاده از شش ضلعی های مشکی رنگ است که از روی کانتر بر روی زمین کشیده شده است.

۵- طراح: Ana Foster-Adams

مکان کافی شاپ: لندن

در طراحی فضای داخلی این کافی شاپ، به خاطر ترکیب چوب و شش ضلعی های رنگی، در عین مدرن و صمیمی بودن، محیطی شوخ و چشم نواز ایجاد شده است.

۶- طراح: Deniz Kosan

مکان کافی شاپ: استانبول

طراحی دیواری خلاقانه که از جدول مندلیف الهام گرفته شده است. استفاده از رنگ خنثی و ترکیب آن با نشیمن های چوبی به زیبایی فضا افزوده است.

۷- طراح: Manca Studio

مکان کافی شاپ: ایتالیا

از ویژگی های این کافی شاپ، ترکیب نگاهی مدرن در ساختمانی قدیمی می باشد.  استفاده از لوستر هایی در سایزها و اشکال گوناگون بر زیبایی فضای داخلی افزوده است.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal 

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر ایده های طراحی