X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲۳
آذر ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

کنسول مدرن

امروزه تزئینات در طراحی داخلی هم از لحاظ مالکین و هم از لحاظ معماران بسیار مهم می باشد، این تزئینات در سبک کلاسیک بسیار پرکار می باشد اما در سبک مدرن، ساده و مینیمال می باشد. یکی از این تزئینات، کنسول ها می باشند که علاوه بر زیبایی، کاربری های گوناگونی نیز دارند؛ این کنسول […]

امروزه تزئینات در طراحی داخلی هم از لحاظ مالکین و هم از لحاظ معماران بسیار مهم می باشد، این تزئینات در سبک کلاسیک بسیار پرکار می باشد اما در سبک مدرن، ساده و مینیمال می باشد. یکی از این تزئینات، کنسول ها می باشند که علاوه بر زیبایی، کاربری های گوناگونی نیز دارند؛ این کنسول ها می توانند با لوازم دکوری گوناگون تکمیل شوند، به عنوان مثال می توانیم از گلدان های رنگی، تابلو، شمع، مجسمه، آباژور و غیره استفاده نماییم.

modern-console-archreport-4

modern-console-archreport-9

modern-console-archreport-2

یکی از نکات مهمی که در انتخاب لوازم دکوری جهت پر کردن و تکمیل میز کنسول، معماران و طراحان داخلی باید به آن توجه نمایند، رنگ بندی است، عموما در سبک مدرن بیشتر رنگها، خنثی می باشد و فقط  بهتر است یک یا دو رنگ به فضا اضافه کرد، این رنگها می تواند در پرده، مبلمان های تک، بالشتک مبل، تابلو، گلدان و جزئیات کوچک مشاهد شود.

modern-console-archreport-1

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر ایده های طراحی