X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۴
بهمن ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

چراغ های کشسان / طراح Marta Bordes

Marta Bordes، مجموعه ای از چراغ های سرامیکی را طراحی کرده است، بطوریکه این چراغ ها دارای یک بخش متحرک می باشد، که توسط کابل های کشسان نگه داشته شده اند. بنابراین شما به راحتی می توانید جهت نور را تغییر دهید. همیشه این فکر در ذهن ایجاد می شود که سرامیک شی ای شکننده […]

Marta Bordes، مجموعه ای از چراغ های سرامیکی را طراحی کرده است، بطوریکه این چراغ ها دارای یک بخش متحرک می باشد، که توسط کابل های کشسان نگه داشته شده اند. بنابراین شما به راحتی می توانید جهت نور را تغییر دهید. همیشه این فکر در ذهن ایجاد می شود که سرامیک شی ای شکننده و سنگین است و بیشتر باید به عنوان اشیاء تزئینی و یا ظروف مواد غذایی مورد استفاده قرار گیرد، اما Marta Bordes در طراحی خود، پویایی و حرکت را در سرامیک تعریف کرد. او برای اتصال قطعات سرامیکی چراغ ، از توابع مختلف بهره گرفته است، بنابراین اجازه می دهد تا چراغ ، چرخش های گوناگونی برای هدایت نور داشته باشد.

elastic-lights_archreport (11)

elastic-lights_archreport (8)

elastic-lights_archreport (9)

elastic-lights_archreport (2)

elastic-lights_archreport (4)

elastic-lights_archreport (3)

elastic-lights_archreport (7)

اجزاء هندسیِ ساده و اتصال آنها با کابل های کشسان (الاستیک)، یکی از ویژگی های بصری در این طرح می باشد که شما را وادار می کند تا چراغ را دستکاری نمایید و از لمس کردن آن لذت ببرید و تجربه ای جدیدی را به دست آورید، حرکت این چراغ باعث ایجاد پویایی و جذابیت آن شده است. بدنه سرامیکی این چراغ دارای دو رنگ سفید و مشکی می باشد، بنابراین استفاده از کابل های کشسان رنگی، زیبایی آن را دوچندان کرده است. همچنین، این چراغ کشسان دارای سه مدل است، که عبارتند از: چراغ آویز، که شما می توانید آن را از سقف اتاقتان آویزان نمایید، چراغ رومیزی پایه کوتاه و نیز چراغ رومیزی پایه بلند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید