X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲۸
آذر ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

نقاشی های سه بعدی / طراحی Truly

هنرمندی ایتالیایی به نام  Truly، نقاشی هایی از ترکیب دوایر گوناگون، بر روی دیوارِ شرکت VF در کشور سویس اجرا کرده است. این تصاویر که از تداخل رنگها ایجاد شده است، درواقع حرکتی از روی دیوار بر روی سقف می باشد، که با حرکت شما در مسیر راهرو، و تغییر زاویه دید، تغییر پیدا می نمایند. استفاده […]

هنرمندی ایتالیایی به نام  Truly، نقاشی هایی از ترکیب دوایر گوناگون، بر روی دیوارِ شرکت VF در کشور سویس اجرا کرده است. این تصاویر که از تداخل رنگها ایجاد شده است، درواقع حرکتی از روی دیوار بر روی سقف می باشد، که با حرکت شما در مسیر راهرو، و تغییر زاویه دید، تغییر پیدا می نمایند. استفاده از این گونه نقاشی های سه بعدی باعث می شوند، تا فضاهای مرده مانند راهروها، زنده تر و پویا تر به نظر برسند. همچنین بازی با رنگ ها و استفاده از رنگ های زنده، حس پویایی و زندگی در دید مخاطب ایجاد می نمایند.

space-oddity-archreport-4

space-oddity-archreport-1

space-oddity-archreport-2

استفاده از رنگ ها، یکی از راه هایی است که معماران و طراحان داخلی می توانند، از آن برای به جریان انداختن شریان زندگی در یک فضا، استفاده نمایند. اما باید توجه کرد، که انتخاب رنگ و نحوه ترکیب آنها، بسیار مهم و حائز اهمیت است و با توجه به کاربری هر فضا می توان رنگ مناسب را نیز بکار برد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری : https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید