X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲۸
آبان ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

مجسمه های زیبای شیشه ای / طراح Ben Young

مجسمه های زیبای شیشه ای که توسط مجسمه ساز نیوزیلندی Ben Young ساخته شده است در نمایشگاههای او در سرتاسر جهان به نمایش در آمده و هزاران هزار بازدید کننده را شگفت زده کرده است. این هنر مند خود آموخته به مدت 15 سال بر روی مجسمه های شیشه ای فعالیت کرده و در حال حاضر مجسمه […]

مجسمه های زیبای شیشه ای که توسط مجسمه ساز نیوزیلندی Ben Young ساخته شده است در نمایشگاههای او در سرتاسر جهان به نمایش در آمده و هزاران هزار بازدید کننده را شگفت زده کرده است. این هنر مند خود آموخته به مدت 15 سال بر روی مجسمه های شیشه ای فعالیت کرده و در حال حاضر مجسمه های او در نوع خود منحصر به فرد و بی نظیر است.

او معتقد است مجسمه ها سازه هایی هستند که روح در آنها جریان دارد و باید آنها را با استفاده از ارتباط مستقیم و به وسیله دست ساخت و به همین جهت تمامی مجسمه های خود را با دست و بدون کامپیوتر (بدون استفاده از کامپیوتر و یا تکنولوژی های دیگر) ساخته است.

مجسمه های شیشه ای او ترکیبی از بتن دست ریز و ورقه های شیشه است که مقطعی از اقیانوس را به نمایش میگذارد. این مقاطع با توجه به صحنه ی انتخاب شده ممکن است دارای اجزای دیگری مانند فانوس دریایی، خانه ای روی آب و یا ماهیگیر و … باشند.

او می گوید: ” من عاشق پرتو افشانی نور بر روی شیشه ها هستم و از تماشای واکنش شیشه به نور لذت میبرم، اما چیزی که من را بسیار شگفت زده کرده و باعث افتار من است استقبال مردم سراسر دنیا از مجسمه ها و ایده های مجسمه سازی من است. “

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید