X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۳۰
خرداد ۱۳۹۶
ایمیل به دیگران

name

مبلمان های متحرک طراحی شده برای دانشگاه Cornell

مجموعه ی ۱۲ قطعه ای از مبلمان های قابل حمل برای دانشگاه Cornell نیویورک طراحی شده است. یکی از ویژگی های این مجموعه مبلمان، شیوه های مختلف در استفاده از آن می باشد، بطوریکه شما می توانید، روزانه مبلمان ها را برای استفاده های گوناگون جابجا نمایید. سادگی در جابجایی مبلمان ها باعث می شود، […]

مجموعه ی ۱۲ قطعه ای از مبلمان های قابل حمل برای دانشگاه Cornell نیویورک طراحی شده است. یکی از ویژگی های این مجموعه مبلمان، شیوه های مختلف در استفاده از آن می باشد، بطوریکه شما می توانید، روزانه مبلمان ها را برای استفاده های گوناگون جابجا نمایید. سادگی در جابجایی مبلمان ها باعث می شود، که به سادگی فضای داخلی شما مرتب شود و چیدمان دلخواه شما اعمال گردد.

پایه های این مبل از فولاد ضد زنگ ساخته شده است و وجود چرخ ها در هر قطعه از این مجموعه، باعث سهولت در جابجایی مبلمان گشته است. یکی دیگر از ویژگی های این مجموعه تنوع در رنگ بندیِ پوشش نشیمن آن است، بطوریکه باعث ایجاد حس شادابی و طراوت در ذهن بیننده می شود.

هر قطعه از این مجموعه را به دو صورت ایستاده و خوابیده می شود استفاده کرد، بطوریکه وقتی به عنوان مبل مورد استفاده قرار نمی گیرد و ایستاده است، به عنوان فضایی برای آویز و قرارگیری لوازم کاربرد دارد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal 

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید