X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲
دی ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

لوستری با ساختار کریستالی / استودیوی طراحی SOFTlab

استودیوی طراحی SOFTlab برای فروشگاه کفش NYC در شهر نیویورک ، لوستری طراحی کرده است که از ساختار کریستالی ، الهام گرفته است . این لوستر ، با استفاده از اصول رشد کریستال و حباب ، طراحی شده است و دارای 50 سلول کریستالی شکل می باشد و نیز از بیش از 400 قطعه آلومینیوم تشکیل […]

استودیوی طراحی SOFTlab برای فروشگاه کفش NYC در شهر نیویورک ، لوستری طراحی کرده است که از ساختار کریستالی ، الهام گرفته است . این لوستر ، با استفاده از اصول رشد کریستال و حباب ، طراحی شده است و دارای 50 سلول کریستالی شکل می باشد و نیز از بیش از 400 قطعه آلومینیوم تشکیل شده است ، هر یک از این سلولهای کریستالی شکل ، قبل از ورود به محل پروژه ، مونتاژ می شوند و سپس در محل فروشگاه به یکدیگر متصل می شوند . این لوستر به خوبی فضای فروشگاه NYC را پر کرده است و انگار به نظر می رسد که در داخل فروشگاه رشد کرده است . این لوستر که دارای حجمی نا منظم و نا متقارن می باشد ، با انعکاس رنگهای گوناگون ، بر روی  سطوح سفید فروشگاه ، بر جذابیت و زیبایی فضای داخلی فروشگاه افزوده است . این لوستر کریستالی شکل که به مانند یک فانوس می ماند ، با وجود حجم بزرگش ، دارای وزنی سبک می باشد.

crystalized-archreport-1

crystalized-archreport-5

crystalized-archreport-3

crystalized-archreport-7

امروزه توجه به نورپردازی و حتی فرم و شکل لوستر در فضا های مدرن و مینیمال بسیار مهم می باشد و خود ، به عنوان یک آبجکت تزئینی برای طراحی داخلی عمل می کند ، از این رو برای معماران بسیار مهم می باشد .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری : https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید