X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۳۰
بهمن ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

قفسه کتاب منحنی شکل/ آتلیه طراحی 010

آتلیه طراحی 010 یک قفسه کتاب طراحی کرده است که با توجه به شکل منحنی خود، فضایی جهت مطالعه و نیز استراحت در اختیار شما قرار می دهد. برای ساخت این حجمِ منحنی شکل، ابتدا ورق های ام دی اف یا پلی وُد، به شکل منحنی خم می شوند، سپس دیواره های خارجی آن نقاشی […]

آتلیه طراحی 010 یک قفسه کتاب طراحی کرده است که با توجه به شکل منحنی خود، فضایی جهت مطالعه و نیز استراحت در اختیار شما قرار می دهد. برای ساخت این حجمِ منحنی شکل، ابتدا ورق های ام دی اف یا پلی وُد، به شکل منحنی خم می شوند، سپس دیواره های خارجی آن نقاشی می شوند و در نهایت، چراغی جهت مطالعه در بالای آن نصب می شود. یکی از ویژگی های این قفسه کتاب ، علاوه بر شکل ظاهری آن که به عنوان یک اثر هنری می تواند در کنار اتاق یا دفتر کارتان تعریف شود، در این است که تنوع در رنگ بندی آن، فضای شما را پویاتر و پرطراوت تر نشان می دهد و تمایل شما را به مطالعه کتاب افزایش می دهد.

امروزه، معماران و طراحان داخلی می توانند در کنار توجه به کاربردی بودن طرح های خود، تعریفی جدید از نیازمندی مشتریان خود داشته باشند، بطوریکه اثر و ایده آنها، در کنار اینکه نیازمندی های کارفرما را پوشش می دهد، بتواند به عنوان یک اثر هنری و یا یک المان هنری در فضای خانه و یا در محیط کار تعریف شود که در نتیجه به زیبایی و جذابیت فضا می افزاید. همچنین تعادل و تناسب را در فضای بیشتر ایجاد نماید. این طرح قفسه کتاب نمونه ی خوبی از تبدیل شدن یک نیاز ساده یه یک المان هنری می باشد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر ایده های طراحی