X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۱
آذر ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

ظرف نگهدارنده لاک ناخن

زمانی که صحبت از ایده به میان می آید، تعدادی از مردم آن را یک فرآیند پیچیده و بزرگ و مرتبط با علوم مهندسی و مکانیک و غیره تصور می نمایند. اما واقعیت دنیای ایده ها چیز دیگریست. ایده ها از راه حل برای ساده ترین مشکلاتی که برای بشر به صورت روزمره اتفاق می […]

زمانی که صحبت از ایده به میان می آید، تعدادی از مردم آن را یک فرآیند پیچیده و بزرگ و مرتبط با علوم مهندسی و مکانیک و غیره تصور می نمایند. اما واقعیت دنیای ایده ها چیز دیگریست. ایده ها از راه حل برای ساده ترین مشکلاتی که برای بشر به صورت روزمره اتفاق می افتد شروع میشود. این مشکلات گاهی اینقدر ساده و پیش پا افتاده هستند که حتی به فکر حل کردن آنها نبوده ایم، اما پس از حل شدن این مشکل درون خود ایده را تحسین نموده و به ایده پرداز آن احسنت گفته ایم.

ظرف نگهدارنده لاک ناخن یکی از آن ایده هاست.

archreport-nail-tweexy-5

ظرف نگهدارنده لاک ناخن یکی از این ایده های بسیار کوچک و پیش پا افتاده است که باعث میشود لحظات استفاده از لاک ناخن برای بانوان عزیز ساده تر و جذاب تر باشد. اگر مجموع ساعاتی را که یک خانم در طول زندگی خود از این ایده بهره خواهد برد را محاسبه نمایید شاید به ارزش واقعی این ایده پی ببرید.

طراح این ظرف نگهدارنده ناخن یک مهندس معمار نیست اما نگرشی که به حل مشکل داشته کاملا معمارانه بوده و در نهایت محصولی که ارائه نموده از ساختار و ویژگی های یک طرح معماری برخوردار است. طراح لهستانی این ظرف در ابتدا با تعداد زیادی از زنان کشور خود از شهر های مختلف مصاحبه نمده و در نهایت به این باور رسیده است که نگهداری بطری محتوی لاک ناخن برای کسانی که از آن استفاده می نمایند مشکل قابل توجهی است.

archreport-nail-tweexy-2

وی پس از این موضوع به این نتیجه رسید که 71% زنان دچار یک بار اشکال در ارتباط با نگهداری بطری هستند. این مشکلات شامل ریختن محتویات بطری، برخورد انگشت لاک خورده با لباس، چکه کردن و اصابت قلمو با لباس و … میشود.

در نهایت برای حل این مشکل طراح لهستانی David Block تعداد 250 مورد ظرف لاک ناخن را مورد بررسی و اندازه گیری قرار داد و در نهایت ظرف نگهدارنده لاک ناخن را به صورت ارائه داد که قابلیت نگهداری بیش از 90% ظروف لاکهای ناخن را دارد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.ca

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید