X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۰
آذر ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

طراحی جذاب بسته ماکارونی

این طرح که توسط  Nikita Konkin طراحی شده است، بسته ای مفهومی برای ماکارونیست. این طراحی جذاب بسته ماکارونی باعث میشود خرید ماکارونی کمی جذاب تر از آنچه به صورت معمول وجود دارد باشد. طرح این بسته ها به صورت یک زن با سه مدل موی متفاوت است. به صورتی که قسمت موهای این زن بریده […]

این طرح که توسط  Nikita Konkin طراحی شده است، بسته ای مفهومی برای ماکارونیست. این طراحی جذاب بسته ماکارونی باعث میشود خرید ماکارونی کمی جذاب تر از آنچه به صورت معمول وجود دارد باشد. طرح این بسته ها به صورت یک زن با سه مدل موی متفاوت است. به صورتی که قسمت موهای این زن بریده شده و محتویات بسته از داخل آن دیده میشود.

archreport-pasta-packaging-2

یکی از اصول اولیه طراحی صنعتی بر این پایه استوار است: ” محصولی را به صورتی طراحی و تولید نمایید که هر شخص تمایل داشته باشد یکی از آنها را برای خود داشته باشد “. حال تصور نمایید در داخل فروشگاهی هستید که بسته های متنوعی از ماکارونی روبروی شماست و شما استاندارد خاصی برای انتخاب محصول مورد نظر ندارید. به غیر از تبلیغاتی که در ذهن دارید و نامی که برای شما دارای اعتبار است، چه چیز در لحظه حساس و زودگذر انتخاب باعث میشود شما به سمت محصولی تمایل پیدا نمایید؟ البته بسته محصول.

  • بسته محصول تنها اهرم تبلیغاتی موجود در لحظه انتخاب است که هنوز همراه شماست و شما را برای انتخاب هدایت مینماید.

طراحی بسته یکی از مهم ترین نکات در دنیای تجارت است و باعث محبوبیت و عدم محبوبیت یک محصول خواهد شد. برای دوستان معمار و مهندسین، طراحی جذاب بسته ماکارونی نگرشی را ارائه میدهد که در نهایت به نما و ظاهر پروژه مربوط خواهد شد. در طراحی ورزشگاه آشیانه پرنده از مهندسین معمار سوییسی ( هرزوگ و دمورون ) مبانی نظری آنها در یک جمله خلاصه میشد: ( مخاطبان امروز وقت آن را ندارند تا پس از درک بنا احساس خود را نسبت به آن بیان نمایند. آنها میباید پس از اولین نظر به بنا تصمیم خود را نسبت به علاقه یا عدم علاقه نسبت به بنا بگیرند )

این نگرشی است که مهندسین معماری در تمامی پیرامون خود آن را دیده و از آن الگو میگیرند. یک مهندس معمار با اولویت قرار دادن روابط و زیبایی و ساختار و … پروژه را برای زندگی و اقامت و استفاده آماد میسازد، اما هیچ گاه ظاهر و تاثیر اولیه را فراموش نخواهد کرد.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید