X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۵
دی ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

دیوارِ پلیکان (مرغ ماهیخوار) / گروه طراحی Woodendot

Daniel Garcia و Maria Vargas از گروه طراحی Woodendot، دیواری با نام “پلیکان” طراحی کرده اند. این طراحان با الهام از پرنده ی پلیکان، ایده ی خود را مطرح کرده اند، بطوریکه با نصب مجموعه ای از این شلف های دیواری، این احساس در شما ایجاد می شود که مجموعه ای از مرغان ماهی خوار (پلیکان)، […]

Daniel Garcia و Maria Vargas از گروه طراحی Woodendot، دیواری با نام “پلیکان” طراحی کرده اند. این طراحان با الهام از پرنده ی پلیکان، ایده ی خود را مطرح کرده اند، بطوریکه با نصب مجموعه ای از این شلف های دیواری، این احساس در شما ایجاد می شود که مجموعه ای از مرغان ماهی خوار (پلیکان)، بر فراز اقیانوس در حال پرواز هستند، در حالی که بر منقار درازِ خود، ماهی گرفته اند.

pelican-archreport-8

pelican-archreport-4

این شلف های دیواری دارای دو قسمت است، قسمت بالایی شلف، که به عنوان طبقه ای جهت قرارگیری اشیاء عمل می نماید و قسمت پایینی شلف دیواری، که دارای دو قلاب است و جهت آویزان کردن چیزی مثل حوله، دستکش و غیره مناسب است. این شلف های دیواری در دو سایز و چهار رنگ (گردویی، انابی، سفید و آبی روشن) ساخته شده است و بهتر است هنگام نصب بر روی دیوار، در ارتفاعات مختلفی از زمین نصب شوند، تا همان حس پروازِ مرغان ماهی خوار در شما القا شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری : https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید