X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۵
اسفند ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

دو محصول با نام های OpenBook و Quiet از استودیوی طراحی TILT

  استودیوی طراحی TILT ، دو نوع نشیمن جذاب با نام های OpenBook و Quiet به بازار عرضه کرده است. OpenBook در واقع ترکیب یک صندلی با کتابخانه است، بطوریکه دسته ی سمت راست این نشیمن از چند تا باکس چوبی تشکیل شده است و فضایی را برای قراردادن کتاب و نیز فنجان چای در اختیار کاربر […]

 

استودیوی طراحی TILT ، دو نوع نشیمن جذاب با نام های OpenBook و Quiet به بازار عرضه کرده است. OpenBook در واقع ترکیب یک صندلی با کتابخانه است، بطوریکه دسته ی سمت راست این نشیمن از چند تا باکس چوبی تشکیل شده است و فضایی را برای قراردادن کتاب و نیز فنجان چای در اختیار کاربر خود قرار می دهد و دسته سمت چپ این نشیمن، دارای نوارهایی به صورت افقی است تا شما بتوانید مجلات یا روزنامه های خود را روی آن آویزان نمایید.  OpenBook محصولی است برای کسانی که دوست دارند، لحظاتی را در سکوت و آرامش به مطالعه بپردازند.

محصول دیگر این استودیوی طراحی TILT ، نشیمنی به نام Quiet می باشد. این محصول فضای شخصی امن در اختیار کاربران خود قرار می دهد و به کاربران خود اجازه می دهد تا احساس امنیت، گرمی و نرمی نمایند و لحظاتی را به دور از محیط پیرامون خود به مطالعه و تفکر بپردازند . شکل ظاهری Quiet به گونه ای است که به پویایی و هیجان فضای شما خواه اتاق کار یا اتاق خوابتان باشد، کمک زیادی می نماید.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید