X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۶
آذر ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

درب کمد شماره دوزی شده / استودیوی طراحی Yakusha Design

طرح های کوک زدن و شماره دوزی در حال حاضر کمتر به چشم میخورند. به غیر از صنعتی شدن و تغییر جوامع، سرعت نیاز به پارچه و طراحی آنها باعث شده که طرح های آماده جای کارهای دستی انجام شده روی پارچه ها ( مانند شماره دوزی ) را بگیرد. به همین دلیل استودیوی اکراینی Yakusha […]

طرح های کوک زدن و شماره دوزی در حال حاضر کمتر به چشم میخورند. به غیر از صنعتی شدن و تغییر جوامع، سرعت نیاز به پارچه و طراحی آنها باعث شده که طرح های آماده جای کارهای دستی انجام شده روی پارچه ها ( مانند شماره دوزی ) را بگیرد. به همین دلیل استودیوی اکراینی Yakusha Design تصمیم گرفت این هنر را در یک شرکت استفاده نماید. به همین منظور به جای آویزان کردن طرح شماره دوزی یا یک پارچه کار شده بر روی دیوار، درب کمد شماره دوزی شده را برای کمد استفاده نمود. این نوع از معماری داخلی قبلا توسط هیچ طراح و یا معمار دیگری اجرا نشده بود.

درب کمد شماره دوزی شده علاوه بر بکر و دور از ذهن بودن، امکان ویرایش و تغییر و تنوع دلخواه برای تمامی کاربران را دارد. علاوه بر طرح شما میتوانید از رنگهای متفاوت و جذاب ریسمان برای این امر استفاده نمایید. ترکیب رنگها بی نظیر خواهد بود، شما میتوانید رنگ بستر ( درب کمد ) را تیره انتخاب کرده و رنگ ریسمان ها را روشن در نظر بگیرید و یا بالعکس و یا حتی چند رنگ را از یک طیف بر گزینید. ایده های معمارانه گاهی به همین سادگی قابل اجراست و به مهندس معمار اجازه میدهد تا طرحی جدید را با هزنه های جزیی خلق نماید.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید