X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۵
فروردین ۱۳۹۶
ایمیل به دیگران

name

تزئینات مدرن و سرگرم کننده برای اتاق خواب دخترانه

کودکان نیازمند توجهی خاص و ویژه هستند، تا در عین سرگرم شدن، خلاقیت در آنها پدیدار شود. در اینجا به 5 ایده برای ایجاد یک اتاق خواب زیبا و سرگرم کننده برای دخترانی که بین سن کودک و نوجوان هستند، اشاره شده است: 1- تزئین دیوار (نقاشی روی دیوار): شما می توانید برای ایجاد هیجان […]

کودکان نیازمند توجهی خاص و ویژه هستند، تا در عین سرگرم شدن، خلاقیت در آنها پدیدار شود. در اینجا به 5 ایده برای ایجاد یک اتاق خواب زیبا و سرگرم کننده برای دخترانی که بین سن کودک و نوجوان هستند، اشاره شده است:

1- تزئین دیوار (نقاشی روی دیوار):

شما می توانید برای ایجاد هیجان در فرزندان خود، از نقاشی روی دیواری که به صورت تخته سیاه ایجاد شده است و یا یک کاغذ دیواری که کودکان باید آن را تکمیل نمایند، استفاده نماید. این امر سبب افزایش خلاقیت کودکان می شود.

2- انتخاب پالت رنگ سرگرم کننده:

شاید شما به دلیل علاقه به طراحی مینیمال و مدرن، بیشتر ترجیح می دهید که از رنگ های خنثی استفاده نمایید، اما استفاده از رنگ های زنده در اتاق، فضای کودکان را زنده می نماید و باعث می شود تا کودکان در اتاق خود سرگرم شوند.

3- استفاده از شلف های دیواری:

استفاده از شلف های دیواری با اشکال گوناگون، مثلا خانه، اتاق کودکان را جذاب و سرگرم کننده می نماید.

4- استفاده از نشیمن راحت:

استفاده از یک نشیمن راحت و یا یک صندلی حلق آویز، راه حلی مناسب برای تشویق کودکان به صرف زمانی برای تفکر، مطالعه و خواندن است.

5- تزئین دیوار:

کودکان می توانند، دیوار خود را با نقاشی، عکس، عروسک های مختلف و غیره تزئین نمایند که این امر نشان دهنده ی شخصیت درونی آنها است.

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal 

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر ایده های طراحی