X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۳
آذر ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

تابلوهای مدرن با مفاهیم انتزاعی

امروزه معماران در معماری مدرن تلاش می کنند، تا همه چیز در عین کاربردی بودن، ساده و مینیمال باشد. یکی از قسمتهایی که در طراحی داخلی، از اهمیت زیادی برخوردار است، طراحی و تزئین دیوارها می باشد، به بیان دیگر چگونگی اضافه کردن هنر به دیوار. تابلوها، یکی از محصولات پرکاربردی هستند که معماران از […]

امروزه معماران در معماری مدرن تلاش می کنند، تا همه چیز در عین کاربردی بودن، ساده و مینیمال باشد. یکی از قسمتهایی که در طراحی داخلی، از اهمیت زیادی برخوردار است، طراحی و تزئین دیوارها می باشد، به بیان دیگر چگونگی اضافه کردن هنر به دیوار.

تابلوها، یکی از محصولات پرکاربردی هستند که معماران از آن برای تکمیل کردن پروژه های خود بهره می گیرند، اما امروزه در معماری مدرن، سبک و سیاق آن تغییر پیدا کرده است، به عبارت دیگر به جای تابلوهایی با تصاویر رئال و واقعی، از تابلوهایی با مفاهیم انتزاعی بهره می گیرند که به نوعی بیان کننده روحیات و احساسات درونی معمار نیز می باشد.

geometric-art-prints-archreport-1

در اینجا، مجموعه ای از این تابلوها، که با استفاده از خطوط هندسی، ایجاد شده اند و در بعضی از آنها با استفاده از یک یا دو رنگ زنده تر و پویاتر شده اند، نشان داده شده است. تا معماران بتوانند با استفاده از آنها کیفیفیت طراحی خود را افزایش دهند.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.ca

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر ایده های طراحی