X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۲
بهمن ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

بررسی هنر Art Deco و Bauhaus Staircase در عکسهایی از بوداپست

عکاس تجاری و هنر های زیبا  Balint Alovits به تازگی سری عکسهایی را با عنوان ” ماشین زمان ” منتشر کرده است که در آخرین سری از این دسته ، مجموعه ای با عنوان ” بررسی هنر Art Deco و Bauhaus Staircase در عکسهایی از بوداپست ” وجود دارد . تصویر این مجموعه از مرکزیت فضای […]

عکاس تجاری و هنر های زیبا  Balint Alovits به تازگی سری عکسهایی را با عنوان ” ماشین زمان ” منتشر کرده است که در آخرین سری از این دسته ، مجموعه ای با عنوان ” بررسی هنر Art Deco و Bauhaus Staircase در عکسهایی از بوداپست ” وجود دارد .

تصویر این مجموعه از مرکزیت فضای معماری گرفته شده و بعد جدیدی از فضا و زمان را القا مینماید ، این تصاویر که از جزئیات معماری ( راه پله ها ) در محدوده پروژه گرفته شده ، تداعی بی نهایت را از پروژه در ذهن القا مینماید .

از زبان هنرمند : ” من همیشه بررسی هنر Art Deco و Bauhaus Staircase را دوست داشتم ” – ” زمانی که داخلی هر یک از این راه پله ها قرار میگرفتم ، احساس عجیبی داشتم ، احساس میکردم نیرویی قدرتمند و عجیب از انتهای بالا و یا پایین پروژه در حال انتشار به سمت دیگر آن است و من این انرژی را درک میکردم .”

” پس از گذشت اندک زمانی تعلل در این فضا ها شما حس ششم شما فعال خواهد شد . احساسی شبیه به کشف موضوعی جدید ، این حس مثل زمانی است که شما روبروی یک مغازه و یا ساختمان با شیشه ای بخار گرفته ایستاده اید و کم کم میتوانید داخل فضا را حس کنید. ”

” نظاره کردن به این پله ها از پرسپکتیو های متفاوت ، به شما تصاویری از گردابی عظیم را نشان میدهد که زمان و تاریخ را در کام خود فرو می کشد . ”

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید