X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۹
خرداد ۱۳۹۶
ایمیل به دیگران

name

بخش دوم: ۱۴ طرح مدرن و خلاقانه ی کافی شاپ در اروپا

در بخش دوم ۷ طرح دیگر از کافی شاپهای مدرن در سراسر اروپا که مکانی برای گردهمایی های دوستانه و نیز فضایی آرام برای گذراندن لحظات انفرادی می باشد، ارائه شده است. ۸- مکان کافی شاپ: رومانی در طراحی فضای داخلی این کافی شاپ، از ترکیب سه متریال چوب، فولاد و بتن در فرمی ساده […]

در بخش دوم ۷ طرح دیگر از کافی شاپهای مدرن در سراسر اروپا که مکانی برای گردهمایی های دوستانه و نیز فضایی آرام برای گذراندن لحظات انفرادی می باشد، ارائه شده است.

۸- مکان کافی شاپ: رومانی

در طراحی فضای داخلی این کافی شاپ، از ترکیب سه متریال چوب، فولاد و بتن در فرمی ساده بهره گرفته اند. استفاده از چوب با رنگ روشن فضای داخلی را بزرگتر و روشن تر نشان داده است.

۹- طراح: Fruit Design

مکان کافی شاپ: روسیه

در طراحی داخلی فضای این کافی شاپ، از مجموعه ای از گیاهان زنده استفاده کرده اند، این امر حس زندگی و شادابی در مشتریان فروشگاه ایجاد می نماید.

۱۰- طراح: Arhitektura Budjevac

مکان کافی شاپ: صربستان

در طراحی فضای داخلی این پروژه، یک دیوار مشکی رنگ تعریف شده است و بر روی آن تصاویری با رنگ سفید کشیده شده، این امر باعث القاء یک نگاه صنعتی در ذهن مشتریان می شود.

۱۱- طراح: YUDIN

مکان کافی شاپ: اوکراین

در طراحی داخلی  کافیشاپ مذکور از “شیرینی رولت” در طراحی چراغ های سقف و دیوار الهام گرفته شده است، استفاده از رنگ بندی های شاد و متنوع یکی دیگر از ویژگی های این کافی شاپ است.

 

۱۲- طراح: lina architekci

مکان کافی شاپ: لهستان

طراحی به سبک مدرن یکی از ویژگی های این پروژه محسوب می شود، استفاده از یک شومینه ی مرکزی، حس گرم و صمیمی بودن را در ذهن مخاطب القاء می نماید.

۱۳- طراح: Parolio

مکان کافی شاپ: اسپانیا

هدف طراح در طراحی فضای داخلی این کافی شاپ، ایجاد فضایی شاد با پر از انرژی های مثبت می باشد، بنابراین از رنگ های روشن و شاد بهره گرفته شده است.

 

۱۴- طراح: Note Design Studio و Lerch

مکان کافی شاپ: سوئد

استفاده از رنگ های ملایم و نیز پارکت خاکستری از ویژگی های پروژه ی مذکور محسوب می شود.

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal 

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر ایده های طراحی