X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۲
آذر ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

اولو (ulo) / سیستم نظارتی در قالب جغد

طراح فرنسوی Vivien Muller سیستمی نظارتی طراحی اولو (ulo) را طراحی کرده است. این سیستم با ظاهری جذاب و دلربا و چشمانی بزرگ و زیبا با توابعی ساده به عنوان دستورالعمل کار میکند و به سادگی قابل استفاده و فرمانپذیر است. این سیستم همچنین به حرکتهای پیرامون خود واکنش نشان میدهد و با چشمان خود محرکهای اطراف […]

طراح فرنسوی Vivien Muller سیستمی نظارتی طراحی اولو (ulo) را طراحی کرده است. این سیستم با ظاهری جذاب و دلربا و چشمانی بزرگ و زیبا با توابعی ساده به عنوان دستورالعمل کار میکند و به سادگی قابل استفاده و فرمانپذیر است.

archreport-ulo-surveillance-camera-4

این سیستم همچنین به حرکتهای پیرامون خود واکنش نشان میدهد و با چشمان خود محرکهای اطراف را دنبال مینماید. همچنین واکنشهای جذاب دیگری برای این سیستم برنامه ریزی شده که به جذابیت آن می افزاید. به عنوان مثال هنگام کم شن باطری چشمان این جغد حالتی خسته به خود میگیرند و در هنگام اتصال به شارژ برق و شیطنت خاصی در چشمانش موج میزند.

این جغد ناظر امکان کنترل و ارسال پیام به گوشی همراه را دارد، و مالک آن میتواند با استفاده از تلفن همراه خود از راه دور با اولو عکس بگیرد و به صورت زنده تصاویر محل حضور اولو را ببیند . علاوه بر این هنگامی که در محل حضور اولو حرکتی رخ بدهد، این سیستم به طور خودکار شروع به ضبط کردن ویدیو کرده و آن را برای ایمیل مشخص شده ارسال مینماید.

archreport-ulo-surveillance-camera-5

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری :  https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.ca

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید