X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۹
دی ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

name

آیینه در فلسفه فنگ شویی برای دکوراسیون فضاهای مسکونی، تجاری و اداری

فنگ شویی، به زبان چینی به معنی باد و آب می باشد و در واقع یک فن و فلسفه باستانی در بین چینی ها می باشد، بطوریکه که بتوان بهترین چیدمان و دکوراسیون را برای فضاهای مسکونی، تجاری و اداری تعریف کرد، بطوریکه، بهترین اثر را بر روی سلامتی، شادابی و موفقیت افراد داشته باشد. […]

فنگ شویی، به زبان چینی به معنی باد و آب می باشد و در واقع یک فن و فلسفه باستانی در بین چینی ها می باشد، بطوریکه که بتوان بهترین چیدمان و دکوراسیون را برای فضاهای مسکونی، تجاری و اداری تعریف کرد، بطوریکه، بهترین اثر را بر روی سلامتی، شادابی و موفقیت افراد داشته باشد. مهمترین پارامترهایی که باید در فنگ شویی مورد توجه قرار گیرند، عبارتند از پرهیز از بی نظمی، استفاده از رنگهای مناسب، استفاده از خطوط منحنی و نیز در نظر گرفتن جهت های درست و مناسب.

فنگ شویی بر روی فکر، ذهن و عملکرد افراد تاثیر بزایی دارد، بنابراین توجه به دکوراسیون داخلی، ازاهمیت بالای برخوردار است، یکی از متریال هایی که در طراحی داخلی می توان از آن بهره گرفت، آیینه ها می باشند، در فرهنگ فنگ شویی، آیینه وسیله ای برای جذب کردن، حرکت یا تغییر جهت انرژی، بکار برده می شوند، همچنین، بکارگیری آیینه ها، باعث بزرگتر شدن فضا، صاف شدن دیوارها و یا پنهان کردن فضا می شود. در فرهنگ فنگ شویی بهتر است که آیینه ها به صورت دایره ای شکل و یا هشت ضلعی مورد استفاده قرار گیرد. در زیر نمونه هایی از آیینه هایی که از لحاظ شکل برای فنگ شویی مناسب است آورده شده است، تا شما از طریق آن بتوانید، شادابی و موفقیت را در اعضا، خانوادهی خود و یا پرسنل کاری خود ایجاد نمایید.

mirror-archreport-6

mirror-archreport-1

mirror-archreport-2

mirror-archreport-5

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :

اینستاگرام : https://www.instagram.com/archcal

کانال تلگرام : https://telegram.me/archreport_ir

اپلیکیشن تقویم معماری : https://cafebazaar.ir/app/com.archreport.cal

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید

سایر ایده های طراحی