X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۱۶
بهمن ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

جایزه طراحی خوب سبز( GREEN GOOD DESIGN AWARD)

جایزه طراحی خوب سبز(GREEN GOOD DESIGN)

مرکز اروپایی برای معماری و هنر و طراحی و مطالعات شهری و همچنین انجمن ادبی شیکاگو برنامه عمومی ابتکاری را با نام طراحی خوب سبز ارائه داده است.

طراحی خوب در سال 1950 در شیکاگو توسط Edgar Kaufmann،Eero Saarinen، Charles ، Ray Eames برای پرورش و ترویج یک درک عمومی بیشتر و پذیرش برای طراحی مدرن تاسیس شد. جایزه طراحی خوب سبز(GREEN GOOD DESIGN) هرساله برای به اشتراک گذاشتن افکار نوین برای بالا بردن آگاهی جهانی از محیط برگزار می شود .

در سال 2017 ، هفت دهه بعد ،این نسخه از طراحی خوب هدف را به یک درک عمومی موازی و آگاهی برای یک رویکرد انقلابی در طراحی جدید ارتقا داد . همچنین باعث رویکرد انقلابی در تفکر نسل فعلی معماران ، طراحان ، برنامه ریزان شهری و شرکت ها شد .

                     جایزه طراحی خوب سبز(GREEN GOOD DESIGN)

دولت ها ، افراد و نهادهای خصوصی و دولتی همواره به دنبال طراحی محیط عمومی بر اساس آرمان های حفاظت از انرژی ، کاهش زباله و گازهای گلخانه ای سمی ، کاهش وابستگی به سوخت های فسیلی و حساسیت برای زباله ، آلودگی ، و کاهش منابع انرژی در جهان هستند . هدف طراحی خوب سبز نیز نگهداری و ترمیم محیط زیست و پایداری محیط در جهان است .

در حال حاضر هدف طراحی خوب سبز در سال 2017 به رسمیت شناختن بین المللی کسانی است که با خدمات ، تفکرات استثنایی ، ایده ها و برنامه ها الهام دهنده پیشرفت بیشتر به سمت یک جهان سالم تر و پایدارتر است .

جایزه طراحی خوب سبز(GREEN GOOD DESIGN)

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید