X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۲
بهمن ۱۳۹۵
ایمیل به دیگران

جایزه بین المللی معماری

جایزه بین المللی معماری

International Architecture Awards

جایزه بین المللی معماری ،برای معماری مدرن، معماری منظر، طراحی داخلی و برنامه ریزی شهری می باشد. این برنامه توسط انجمن دانش شیکاگو موزه معماری و طراحی در سال 2004 به افتخار و جشن معماری برجسته ترین طراحی  و پروژه برتر در سراسر جهان راه اندازی شد. این جایزه با تمامی بین المللی معماری و شرکت های ایالات متحده با پروژه های خارج از ایالات متحده  همکاری می کند.باید بیان کرد که پروژه های ارسالی از ایالات متحده سالانه برای جایزه معماری آمریکا در نظر گرفته می شوند.  جوایز سالانه در پایان ماه سپتامبر توسط انجمن ادبی شیکاگو و موزه معماری و طراحی  و متروپولیتن هنر  با پوشش مطبوعات اهدا می شود.  در سال 2009 جایزه با همکاری مرکز اروپایی معماری ،هنر طراحی و مطالعات شهری ارائه شده است.

این برنامه ادای احترام به پیشرفت های جدید در طراحی و تأکید بر این جهت و درک فرایندهای سازگار با تفکر طراحی امروز است.
تمام موارد ثبت شده باید کار معماران بین المللی و شرکت های معماری هم کار ملی و بین المللی برای پروژه هر دو در کشورهای متبوع خود و یا خارج از کشور باشد.  ایالات متحده شرکت های معماری دفتر مرکزی در داخل و یا خارج از ایالات متحده واجد شرایط برای ورود پروژه های ساخته شده یا طراحی شده را که در ایالات متحده و دیگر کشورها صورت گرفته برای جایزه بین المللی معمار، می پذیرد.

انتخاب جایزه بین المللی سال 2015

انتخاب جایزه بین المللی سال 2015

پروژه ها برنده، توسط هیئت بین المللی داوران از بین طرح های زیادی که از سراسر جهان ارسال شده اند؛ انتخاب می شوند. تمامی پروژه هایی که توسط معماران ارائه می شود بایستی از طریق کشور متبوع خود از سه سال قبل از سال جایزه مورد نظر ارائه شوند. به عنوان مثال آخرین مهلت برای ثبت  نام جایزه سال 2010  اول دسامبر 2009 در دسته ساختمان و سال 2007 تا 2009 برای دسته طراحی در نظر گرفته می شود. در هر سال پروژه های مختلفی از بین کارهای ارسالی انتخاب می شوند.

انجمن ادبی شیکاگو، موزه معماری و طراحی، مرکز اروپایی هنر معماری و طراحی و دانشجویان طراحی شهری

انجمن ادبی شیکاگو، موزه معماری و طراحی، مرکز اروپایی هنر معماری و طراحی و دانشجویان طراحی شهری

تعداد پروژه هایی که جایزه بین المللی معمار به آنها تعلق گرفته است.

2006    تعداد 33 پروژه

2007 تعداد 57 پروژه

2008 تعداد 114 پروژه

2009 تعداد 97 پروژه

2011 تعداد 90 پروژه

2012 تعداد 80 پروژه

2014تعداد 110 پروژه

2015 تعداد 60 پروژه

2016 تعداد 130 پروژه

 

 

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید