فراخوان چهارمین جایزه معماری آسیایی ۲A – بارسلون ۲۰۱۸

چهارمین دوره جایزه معماری آسیایی ۲A سال ۲۰۱۸ در تاریخ بیست و ششم اکتبر ۲۰۱۸ با برگزاری مراسم اعلام برندگان و کاندیدها (برگزیدگان) در مدرسه معماری IaaC در بارسلون برگزار می شود.

موضوع امسال جایزه:
Innovative Contextual Architecture

داوران:
– کارما پیونس (اسپانیا)
– یوکو اکویاما (ژاپن)
– دکتر عباس قریب (ایران)
– ویلی مولر (آرژانتین – اسپانیا)
– علی باسبوس (لبنان)

زمانبندی برنامه:
ارسال پروژه به صورت online و از طریق وبسایت مجله: از ۱۱ خردادماه تا پایان وقت اداری شنبه ۹ تیرماه ۹۷ (از یکم ماه June به مدت یک ماه)
داوری در دو مرحله online و حضوری انجام می گردد.
مراسم اهدای جوایز: ۴ آبان ماه ۱۳۹۷ (۲۶ اکتبر ۲۰۱۸)

پروژه های کاندید و برنده در هر دو جایزه معماری آسیا و اروپا در مراسم اهداء جوایز در روز بیست و ششم اکتبر در محل مدرسه IaaC معرفی خواهند شد و جوایز خود را دریافت می نمایند.
قابل ذکر است، نمایشگاه آثار راه یافتگان به مرحله دوم جایزه به مدت سه روز در مدرسه معماری IaaC برقرار خواهد بود.
همچنین مراسم Interaction Forum نیز در صبح همان روز مراسم برگزار خواهد شد و برنامه سخنرانی ها نیز متعاقبا اعلام می شود. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت جایزه مراجعه فرمائید.

امسال علاوه بر معرفی برندگان جایزه معماری آسیا و اروپا، رتبه اول و دوم از کل پروژه های راه یافته به مرحله دوم (Candidates Projects) نیز توسط شرکت کنندگان و با آراء ایشان انتخاب می گردد و برندگان این بخش نیز در مراسم معرفی می شوند.

شرکت کنندگان ایرانی با ارائه نامه ای در خصوص شرکت در جایزه، امکان دریافت روادید کشور اسپانیا را جهت حضور در مراسم خواهند داشت.
پشتیبانی جایزه معماری آسیا توسط دفتر مجله معماری و ساختمان در تهران خواهد بود.
قابل ذکر است، طبق روال هر سال شماره اختصاصی مجله ۲A با موضوع جایزه معماری آسیا و اروپا [درج پروژه های فینالیست و برنده] همراه با مقالات و گزارشات منتشر می شود.

جوایز

اطلاعات تماس

تلفن تماس:
آدرس:
ایمیل:
وب سایت: http://2amagazine.com/