X

جدیدترین اخبار و اطلاعات حوزه معماری و شهرسازی

فهرست
۹
آذر ۱۳۹۴
ایمیل به دیگران

کانال تلگرام گزارش معمار

telegram-archreport

نرم افزار گوشی ” تلگرام ” یکی از پر کاربرترین نرم افزار های پیام رسان در ایران است که پس از خدمات نامناسب نرم افزار ” وایبر ” و کم فروغی نرم افزار های ” واتس اپ ” و ” تانگو ” ودیگر نرم افزار های پیام رسان با اقبال خوبی در ایران روبرو شده و در حال گسترش میباشد.

مدیران این اپلیکیشن با ایجاد امکانات جذاب و توسعه روز افزون آن، هر روز کابران بیشتری را جذب کرده و به نیازهای روز افزون کاربران ایرانی و جهانی پاسخ مناسب داده اند. بعلاوه همکاری این اپلیکیشن با جمهوری اسلامی ایران در راستای پاسخگویی و صبر و اقدام و موثر در برابر خواسته های متفاوت ایران با بازار جهانی و عملیاتی کردن اقدامات فیلترینگ بنا به درخواست ایران باعث شده که آینده ای روشن برای این اپلیکیشن در ایران و به واسطه تعدد کاربران در جهان متصور باشد.

گروه گزارش معمار با توجه به امن یافتن این فضا برای ارتباط و اطلاع رسانی به مخاطبان خود اقدام به راه اندازی کانال تلگرام نمود که زین پس اخبار و پروژه های وب سایت ” گزارش معمار ” در این کانال نیز قابل دسترسی خواهد بود.

کاربران عزیز گروه ” گزارش معمار ” زین پس میتوانند از آدرس زیر در این کانال عضو شده و از مطالب روزمره بهره مند شوند:

https://telegram.me/archreport_ir

لازم به ذکر است که سیاست گروه گزارش معمار برای اطلاع رسانی از طریق اپلیکیشن تلگرام محدودیت در ارسال پست ها به ازای روزانه کمتر از 5 عدد خواهد بود تا به واسطه این کانال مزاحمتی برای کاربران ایجاد نشود.

با سپاس

گروه “گزارش معمار”

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید:

  • اینستاگرام
  • تلگرام
  • نرم افزار اندروید